Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen a jó etetőszék? Mire...

Milyen a jó etetőszék? Mire kell figyelni a vásárláskor?

Figyelt kérdés
2011. aug. 12. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

a mienk IKEÁS, 3500 Ft volt,

[link]

műanyag, nem dönthető, nem tud semmit, mégis maximálisan meg vagyok vele elégedve, lehet hozzá tálcát venni külön, az talán egy 1000-es még.

legközelebb sem vennék más milyet, egy mozdulattal letörölhető, szóval szerintem teljesen jó.

Iszonyú maszatos lesz a szék egy evés után, főleg amikor már önállóan akar enni. Én ezért nem vennék ilyen hiper szuper széket, mert azt törölgetni nekem egy rémálom lenne. Meg a kisfiam soha nem dőlt hátra a székben, még jó hogy nem vettem 5 fokozatban dönthetőt :))

2011. aug. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Minden az igényektől függ. Nekem fontos volt, hogy össze tudjam csukni, kis helyet foglaljon, ha nem használjuk. A magassága is állítható, így akár ő saját maga bele tud mászni ha le van engedve, illetve tud velünk a nagy asztalnál is ülni, ha felemeljük, csak odatoljuk az asztalhoz. A huzata puha, szivacsos, tehát kényelmes, és mosható, bár hamar elszakad mert pvc, ennek nem igazán örülök. :(

A háttámlája dönthető több fokozatban, ezt használtuk is, amíg nem tudott egyedül ülni, de ebben etettem a hozzátáplálás elején, döntve az ülésben.

A hátsó két kerék gurul és lefékezhető, van kiesésgátlója, és levehető a felső tálca, így könnyű takarítani, ezen kívül pedig van biztonsági öve, amivel be lehet kötni a gyerkőcöt. Így nagyjából ennyi.

[link]

2011. aug. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elsővel értek egyet,ez az ikeás etetőszék a legjobb a világon,nekünk volt csúcs szuper is nagyon drágán (az első gyereknél) és pár hónap használat után elszakadt a huzat része.Ez olcsó,de nagyszerű,könnyű tisztítani és a gyerek is imádja.Már két éves,de ezt használjuk!
2011. aug. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


A mi etetőszékünk ilyen, nagyon imádom. Könnyen tisztítható, dönthető a háttámla, dupla tálcája van, sőt még a magassága is állítható.

2011. aug. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]


Én az ilyet favorizálom, mert stabil, kényelmes, praktikus ---->évekig használható szétszedve kis asztal+szék rajzolni, játszani.

Ár: többféle van, kb. 7000-től


[link]

2011. aug. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!