Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akiknek nagy volt a korkülönbs...

Akiknek nagy volt a korkülönbség a gyerekek között, azoknak hogy alakult így?

Figyelt kérdés
Nálunk pl. 10 év van. Ti terveztek még babát?
2011. szept. 20. 15:07
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Az nem is olyan sok:) Nálunk a legnagyobb és a legkisebb között 17,5 év van.
2011. szept. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2 fiam van, 8 év van közöttük. A nagy most 9,5 éves, a kicsi másfél. A kicsit 30 évesen szültem, és totálisan éreztem menyivel megterhelőbb volt a 2. terhességem, mint az első. Mi semmiképpen nem tervezünk már több gyereket.
2011. szept. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

nálunk az öcsém 12évvel fiatalabb nálam.és úgy történt,hogy egyik nap elfelejtette anyukám bevenni a fogamzásgátlót..!

elvileg nem akartak 3.babát,-de mivel ekkor még csak 30éves volt (ő egyébként öregnek érzte magát ekkor) mégis megtartották.

2011. szept. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
22 év van köztem és a húgom között. Anyunak lett új partnere és engem amúgy is fiatalon szült, így még belefért neki. Férjem és az öccse között is 22 év van. Hasonló ok miatt. Nagyon élvezem, hogy van egy 6 éves testvérem is, jól elvan a babámmal, ha ott vagyunk.
2011. szept. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

szia,


húgom és közöttem 14 év van, a szüleim elváltak. ez már nagyon sok, sajnos nem is lettünk "testvérnek" nevelve, Ő igazi egyke... Öcséimmel 7 és 9 év van, ezt viszont sosem éreztem soknak, nagyon jó a kapcsolatunk, imádom Őket!! már nekem is van egy fiam, 3 éves, de még nem szeretnénk testvért. persze lesz, mert testvér az kell, de valahogy nem befolyásol a sok "minél kisebb legyen a korkülönbség" megszólás, mert majd akkor szeretnénk kistestvért, ha azt érzem, amit az elsőnél, hogy vágyom egy kisbabára!!


Ági

2011. szept. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 ava87 ***** válasza:
100%

Nálunk is így lesz valószínűleg. Azért, mert a fiamat 20 évesen szültem. Az apjával nem is maradtunk együtt, én közben elkezdtem tanulni, most egyetemre járok, idő közben férjhez mentem, de megbeszéltük, hogy majd csak jóval később lesz baba, mert mindenképpen először le szeretnék diplomázni, utána meg dolgozni 1-2 évet. Így is idősebb leszek, mint sok más pályakezdő, nem szeretném még azzal tetézni, hogy munkatapasztalat szerzés helyett otthon maradok 2-3 évre. Majd ha már van némi tapasztalatom a szakmában, akkor jöhet a baba, akár több is, én is nagyon szeretném, de nekem a munka is fontos. Nem azért tanulok, hogy utána nézegessem a diplomám, nekem ez nem csak szakma, hanem hivatás is.

Szóval valószínűleg lesz egy olyan 8-10 év a fiam, és a kisebb testvére(i) között.

2011. szept. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az első gyermekem és a 2. házasságomból született gyerkőc között 16 év van :) Az ok az első mondatban... :)
2011. szept. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
17év.Nagyon szerettem volna még egyszer saját babát ölelgetni.Amíg görcsöltem rá,nem sikerült.Szabtam még régen egy határt,ha x éves koromig nem lesz,akkor lemondok arról,hogy mégegyszer anya legyek.3 hónappal léptem túl az általam szabott időt.
2011. szept. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!