Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy győzzem le azt a félelmem...

Hogy győzzem le azt a félelmem, hogy nem fogom jól csinálni?

Figyelt kérdés

22 hetes vagyok. Mostanában minden nap belém hasít a félelem,hogy nem fogom jól csinálni. Hogy honnan fogom én tudni,hogy jó-e a víz a babának, éhes-e még, miért sír, mivel kell fürdetni, milyen ruhát adjak rá stb. Főleg azóta parázok,amióta baba-mama újságokat olvasok és rájövök,hogy mennyi dolog kell ahhoz, hogy a baba jól érezze magát, én meg alig tudok ezekről bármit!

Várom a kisfiam nagyon, de nagyon félek is!


2011. aug. 17. 10:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezért szokták mondani, hogy se magazint, se fórumokat ne olvasson egy kismama sem. Ne aggódj, természetes a félelmed, hisz nincs még tapasztalatod benne. Majd meglátod, hogy az anyai ösztön csodákra képes, sokmindenre rájössz magadtól is. Ha pedig valamiben elakadsz lesz kitől segítséget kérned.
2011. aug. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nyugi.

A gyerekeim eddig(11:55ig ma) minden játékot szétdobáltak, egy kellemes táncóra eljutni a pelenkázóig, és tudod mivel játszanak, egy félpár narancssárga zoknival, de azért öllre mennek...

Amíg picike és jól érezze magát kell anya cicije, tiszta pelus, pihepuha ágyikó...

Hogy honnan tudod, jól csinálod? onnan, hogy megismered, meglát, megérez a babád megnyugszik. A magazinok a hidrovizibzerátort is megvetetnék a kismamákkal, mert csak akkor boldog egy baba...

2011. aug. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!