Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért nem engedi a 16hós...

Miért nem engedi a 16hós lányom hogy levágjuk a körmét már 1hónapja?

Figyelt kérdés
Már hosszú a körme,s nem engedi. Ordít és kirántja a kezét,lábát a kezünk közül. Amikor meg alszik felébred rá vagy hasra fordul. S igy nem lehet. Eddig a mama vágta le ollóval,most a párom próbálja de nem megy:( Arra gondoltunk h szopi közben de azt se engedi. Arra gondoltunk h lehet azért mert vérvételen voltunk vele
2011. aug. 17. 12:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Volt ilyen nekünk is, aztán elmaradt. De a háborús időszakban figyeltem rá, hogy a család összes tagja a gyerek szeme láttára vágja le a körmét és aztán örüljenek neki, hogy de szép, de jó lett.
2011. aug. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én Süsüt kapcsoltam a youtube-on a gyerek azt nézte amíg vágtam a körmét. Így fel sem tűnt neki. Aztán valahogy megszokta.
2011. aug. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Komolyan már egy hónapja nem vágtátok le neki?

Hát én nemigen kérdezgetem, hogy akarja-e. Tetszik, nem tetszik, körmöt vágni kell. Lefogom és levágom neki.

Mondjuk az én fiamnak, ha egy hétig nem vágom, már akkora, hogy magában-mindenkiben kárt tesz vele.

2011. aug. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
gáz, de én is bekapcsoltam a tévét, a reklámokat szerette :)
2011. aug. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%

ennyi idősen az enyém sem akarta engedni. Aztán most 2 évesen már ő szól. :)

Én azt ujjacskáihoz beszéltem, vagyis pontosabban a körmeihez. (Hát sziasztok körmöcskék!), Hűűűű, mekkorára nőttetek, ez nem lesz így szép! Majd én segítek, hogy újra szépek legyetek! Na megy ilyen hasonlókat mondogattam neki.

Hááát, biztos bugyután hallatszott kívülről, de nem számít, mert hatásos volt.

2011. aug. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
18 hoanpos a kisfiam es nem engedi. Lefogni nem tudom mert egyszeruen eleg ha egy picit mozdul el belecsipek a kis ujbegyebe (tapasztalat sajnos). Tv, reklamok, bohockodas, enekles, etetes alatt vagas, cumizas alatt vagas... mar mindenen tul vagyunk. Semmi nem jott be. Aztan egyszer bevillant, hogy a gyerek melyen szokott aludni a gyerekulesbe hatul a kocsiba. Szoval amikor megyunk valahova (altalaban hetente kethetente, baratokhoz, bevasarolni stb) viszem a koromvagot. Mikor latom, hogy jol elaludt apa felrehuzodik (a kocsi motorjat szigoruan tilos kikapcsolni mert megebredhet) en meg levegom nyugodtna a kormet kezerol es labarol. :) Egyebkent edesanyam nekem este keson vagta a kormom amikor jo melyen elaludtam. Mikor elaludtam vart meg 1 orat es apu tartotta az ellemlampat. :)
2011. aug. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nála semmi nem jön be. De holnap ha alszik délután akkor megpróbáljuk a lehetetlent:)
2011. aug. 17. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!