Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan tudnam ravenni a...

Hogyan tudnam ravenni a paromat minel hamarabb a gyerekre, eskuvore?

Figyelt kérdés
10 honapja vagyunk egyutt. O bolar, en magyar, a nemet a kozos nyelv, ausztriaban elunk. Mar voltam tole terhes, akkor tul korai volt, meg nem akarta azt mondta jovore. (O 33 en 26) Nekem az elozo hazassagombol mar van 4 gyerek, de ok nincsenek velem (erre NEM kerek kommentet), neki meg nincs egy sem. Sporolni szeretne elobb, de a penz mindig elmegy, csak en dolgozom. (Ha hazassag lenne, a bolar tradiciok miatt csak o - "az asszonynak otthon a helye") Jo lenne kicsit felporgetni a dolgokat, mert igy azt erzem, mindig csak majd, majd, majd... Segitsetek!
2011. aug. 17. 15:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

De minek sietsz? Már gyereked is van?

Miért baj,ha valaki előbb gondolkodik, gyűjt utána vállal gyereket? 10 hónap még nem egy komoly kapcsolat, hogy egyből gyereket kelljen rá vállalni!

2011. aug. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
30%

Kedves 1.! Idézem! "Sporolni szeretne elobb, de a penz mindig elmegy, csak en dolgozom." ez nem előre látás,ez lustaság a pasi részéről!


Kedves Kérdező! Biztos vagy benne,hogy ennek a férfinek szeretnél szülni? ...Te tudod!

Nos,én azt szoktam mondani,hogy egyik védekezési módszer sem 100 % ! ugye érted? ;-)


Sok sikert!

2011. aug. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Egy év nem a világ! várd meg. Kényszeríteni senkit sem szabad, gondold magad bele fordított helyzetben. Annak soha nincs jó vége, ha valami erőltetett
2011. aug. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Kénytelen leszel várni, mig ő is akarja. Ha ráerölteted, pórul járhatsz!
2011. aug. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

16:53,

Gratulálok az elmés válaszodhoz. Egyrészt nincs annál gusztustalanabb dolog, mint szándékosan átverni a pasit, és "véletlenül" teherbe esni, másrészt meg a kérdező írta, hogy volt már terhes de elvetették. Gondolom ezt a "megoldást" lőtte el akkor. Ti ketten tuti jó barátnők lennétek.

2011. aug. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Arra nem vennék mérget! :-) (magamból kiindulva!)


Csak tudod,nekünk nem tisztünk más személyt elítélni,mert valamit szeretne,olyan valamit,ami nem árt senkinek! Neked is van véleményed,nekem is,de Veled ellentétben én magamban tartottam a véleményem,és a kérdésre válaszoltam!

2011. aug. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"mert valamit szeretne,olyan valamit,ami nem árt senkinek"

Ezt azért gondold át még egyszer. Ezzel nagyon is árt a gyerek apjának, de leginkább a gyereknek. De ő legalább boldog lesz, hurrá!

2011. aug. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekünk akkor sem tisztünk más személyt elítélni! Szerintem nyugodtan nézz körbe a saját portádon,mielőtt akár kit akár miért is megszólsz! Gondolom Te sem vagy szent!

Ha arra készülne,hogy lelövi a párját- jó,ez most egy drasztikus példa- akkor oké,hogy a véleményünket hangoztatjuk! De egyébként semmi jogunk!

Ha nem értesz egyet a kérdezővel,akkor inkább lapozz tovább! Nem a véleményekre kíváncsi,hanem arra,hogy hogy juthat el a céljáig! Tanácsot kért! Nem értesz Vele egyet?-semmi gond! De légy kedves az oldal alkotói iránti tiszteleted jeléül megtartani a véleményed! Mint mondottam,én is ezt tettem,és csak válaszoltam a kérdésre.



Legyen szép napod! :-)

2011. aug. 19. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

De most még egyszer elmondom, hogy válaszként sincs értelme amit írtál. Ezt már egyszer eljátszotta. "Véletlenül" teherbe esett, a pasi meg elvitte abortuszra. Most miben segít nekik ha ezt eljátszák még egyszer? Ennyi erővel akkor az is hasznos válasz, hogy tartson pisztolyt a fejéhez hogy vegye feleségül és csinálja fel.

Nem, nem vagyok szent, de hogy ilyesmire sose lennék képes amit te javasoltál a kérdezőnek, az tuti.

2011. aug. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ja várj csak, meg is van, gondolom az lesz a tanácsod, hogy a 12. hétig ne szóljon, utána meg már nem lehet elvetetni.

Ebben az esetben a pasi nem ismeri el a gyereket úgy lelép mint a huzat, már ha van egy kis esze.

Ekkor lesz a csajnak egy ötödik gyereke is, mivel négyet már otthagyott, nyilván ez az ötödik se lesz az ínyére ha egyedül kell nevelnie. De szerinted ezzel nem ártanak senkinek...

Igazad van, nem azt tanácsoltad hogy lőjön le valakit, hanem hogy csináljon egy gyereket akinek egy életre tönkre teszi az életét, ez sokkal rosszabb.

Az eszem megáll, hogy milyen emberek vannak, és ezek szaporodnak leginkább. Lehet továbbra is pontozni lefele, nem izgat.

2011. aug. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!