Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülők, ti játszanátok olyat...

Szülők, ti játszanátok olyat a gyereketekkel strandon h megfogjátok a lábát és fejjel lefelé a vízbe mártogatjátok?

Figyelt kérdés
2011. aug. 19. 15:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
23%
Hülye! Igen, naná!!!!
2011. aug. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. aug. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 ava87 ***** válasza:
100%
Ha nem félne tőle, akkor igen. De már azt sem bírja elviselni, ha az arca vizes lesz, szóval nem. De velem csinálta ezt apukám anno, én nem féltem tőle, sőt, én kértem :D
2011. aug. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mennyi idős, és szereti-e?
2011. aug. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
45%

Miért hülye?

Én nem játszanék ilyet. A kislányomnak idegrendszeri éretlenségre utaló jelei vannak. Járunk uszodába is TSMT-te. Óva intenek a merítéstől, legfőképpen a fejjel lefelé történő merüléstől.


Ha nem lenne ilyen gondunk akkor valószínűleg a gyerekemtől függne, hogy játszhat-e ilyet. Gondolom nem venném el az örömét, ha nem félne és kérné.

2011. aug. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%
Hat mondjuk fejjel lefele nem logatnam :) de mar dobaltam vizbe es imadta. Kisfiam tud uszni, nincs ezzel gond. Lemerul es par pillanatig lent marad majd feljon a vizre levegojert. 3 honapos kora ota jarok vele uszni. Most 18 honapos es termalba, uszodaba siman lemegy a viz ala vagy otthon a kadba. Baratnom kislanyarol meg kep is keszult ahogy a vizalatt uszik 6 honaposan sajnos a kisfiamrol nem mert eleg borsosnak tartottuk az arat. :(
2011. aug. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen,játszottunk vele ilyet(kb.10-12 hónapos korától),mivel 3 hónapos kora óta jár babaúszásra.Ma már 3 éves,az 1.80-as vízbe minden gond nélkül beugrik és feljön a felszínre(és fenn is marad,a hátán fekszik,"lebeg").Ma már nem,mert nagy.
2011. aug. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha szereti a gyerek akkor persze. Mi ebben annyira rossz nem értem?

Ha ordit/fél a viztől,nem szeret uszkálni sem akkor nyilván nem.

2011. aug. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Az a kicsi, amelyik járt babaúszni, és szerette is, az valószínűleg minden további nélkül benne van az ilyen játékokban, és a "rutinja" is megvan hozzá, hogy ne nyelje be a vizet közben. Az viszont, aki már a hajmosásnál is sír, az biztosan nem élvezné az ilyen játékot.


Szóval abszolút gyerekfüggő. Az én fiam vízimádó, 3 hónapos kora óta úszik, most 3 és fél éves, és az sem érdekli, ha az orrába megy a víz. A 4 éveseink az uszodában pedig már önállóan úsznak. Miért ne játszhatnának velük ilyet? A babáknak egyébként is automatikusan bezáródik a légcsövük, ha vizet érnek, persze azért babával nem tennék ilyet. ;)

2011. aug. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

persze, dema xaz apjuk, én már nem nagyon bírom el őket


2 vízimádó gyerek anyukája

2011. aug. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!