Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyósotok ha nem úgy bánik a...

Anyósotok ha nem úgy bánik a ti gyereketekkel mint a többi unokával, akkor mit csináltok?

Figyelt kérdés
Mintha koloncz lenne, pedig édes kisgyerek, nem agresszív, szereti náluk, csak ők mindig fáradtak ha odavisszük. A többi mindig ott van majdnem, aokra van ereje és ideje.Úgy el tudok ezen szomorodni. Látom, hogy a páromnak is rosszul esik, de nem beszél róla.
2010. jún. 11. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én anyósom is hasonló.A másik unokájával hetente több napot is eltölt,a mi kislányunkat meg alig akarja látni.Pedig két lábon járó szeretet a kislányunk. Nagyon várja mindig, hogy jön a mama.Két havonta egy pár órát bír ki amikor eljön.De akkor is siet haza. Nagyon nehéz, én egy-egy találkozás után teljesen kivagyok annyira elszomorít. Lett már neki mondva,férjem nem bírta ki, de a helyzet változatlan.Azt mondja miért nem hagyjuk ott pár napra, dehát nem is ismeri annyira, nem merném.Sajnos kislányom is mondta valamelyik nap, hogy a mama nem szeret itt lenni.Ez elég szomorú.Én nem tudok mit tenni, hála a másik nagyszülők pótolják a szeretetet.
2010. jún. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem anyosom ilyen hanem anyám.Az én lányomat kb 1,5havonta látja a többihez meg gyakorlatilag 2hetzente megy.Pedig hozzá tezsem mi lakunk a legközelebb hozz(kb 2utcára)a másik unokája 45perc,a harmadik pedig Vecsésen anyám meg Pesten.Söt azt is meg merem kockáztatni,hogy ha én nem vinném hozzá akkor talán fél évente egyszer látná.
2010. jún. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez a helyzet. Sajna. A párom nem is szereti, ha megemlítem neki ... Anyósom a lányánál órákig is elvan, nálunk szinte csak bekukkant, általában akkor is vinni kell vhová, vagy csinálni neki vmit. Ha itt van, akkor is az ő nehéz helyzetét ecseteli (pedig azért annyira nem vészes), persze hogy kiakadok!
2010. jún. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Már sokszor úgy vagyok vele, hogy megmondom neki, de aztán még sem mondok semmit, pedig valószínű az jobb megoldás lenne.
2010. jún. 13. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!