Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szeretnék testvért a kisfiamna...

Szeretnék testvért a kisfiamnak, de egyedülálló vagyok. Ha nem találok állandó társat, szerintetek merjek vállalni mégegy babát? És ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés
A fiam 4 hónapos. 2-3 éves korára szeretnék neki kistesót. Viszont egyedülálló vagyok (bár nagyon szeretnék párt), az apával a terhességem alatt elváltunk. Ha nem találok állandó társat, szerintetek merjek vállalni mégegy babát? És ha igen, hogyan?
2008. márc. 6. 12:32
 1/2 anonim ***** válasza:
25%
Szia!Ezen még ráérsz gondolkodni,addig még bármi lehet.Egy gyermekkel könnyebb párt találni,mint kettővel.Mi még együtt vagyunk a párommal,de lehet nem sokáig,mert nagyon elhidegültünk egymástól az utobbi hónapokban.Pedig a szexet is kívánom,mégis olyan idegenek vagyunk egymásnak,24 hetes terhes vagyok,lehet mire megszületik már én is egyedül leszek.Első baba lesz és én is szeretnék majd tesót neki.Viszont ha a következő páromtól lenne,arra sincs garancia,hogy együtt maradunk.Amikor terhes lettem még mi is tökéletesen jól megvoltunk,majd megváltozott!Majd az élet hozza mindkettőnknek,meglátjuk hogy alakul.Nehéz egyedül a picivel?
2008. márc. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi, hát szerintem is majd alakul valahogy, csak nem szeretném, hogy egyke legyen. De remélem sikerül olyan párt találni hamar, aki majd szeretne gyereket. Amúgy annyira azért nem nehéz vele egyedül, bár persze nem tudom, hogy milyen lenne, ha lenne apuka. Így, hogy az elejétől így csinálok mindent, így szoktam meg a dolgokat és már elég jól belejöttem.

Remélem rendezitek a dolgokat a pároddal, vagy leginkább azt remélem, hogy úgy tudsz dötneti, ahogy neketek (a babát is beleértve természetesen) a legjobb lesz!

2008. márc. 6. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!