Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hosszú hajú anyukák! Hogyan...

Hosszú hajú anyukák! Hogyan viselitek baba mellett a hajatokat?

Figyelt kérdés
Nekem derékig ér, de mindig csak összekötöm, vagy olyan harapós csattal tűzöm fel.
2011. aug. 21. 14:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Nekem hátközépig ér,és szintén,hasonlóan hordom,mint Te.Harapós csatt;a tarkómon,vagy a fejem tetején copf,estleg hajráf(ha kibontva hagyom).
2011. aug. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%

Szintén derékig ér, sokan megtaláltak akik megakarták venni a hajamat, mert látták a nagy hasam és úgy voltak vele, hogy ha megszületik a baba akkor úgy is levágatom. Nem akarták, hogy "kárba" menjen.

Cáfoltam a kijelentésüket, nem vágattam le, Én hülyeségnek tartom, hogy baba mellett rövid haj kell. Sógornőm is és az egyik rokonom is levágatta amint megszületett a babájuk, meg is bánták!

2011. aug. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
56%
Igaz nem hátközépig ér,csak váll alá,de mindig kontyban van a fejem tetején.Gumival fogom össze, még jó hogy ez manapság divat....:)
2011. aug. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%

Nekem már elhagyta a derekam, múltkor poénból megmértem és 80 cm hosszú volt akkor.


Ha otthon vagyok én is összefogom olyan konty szerűségbe, vagy befonom, de mire az "uram" hazaér már kiengedem, mert nagyon szereti és én is kiengedve nem összefogva :o) A gyerek is így szereti...tépni :D

2011. aug. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%

Copf a fejtetőn, vagy csak hátul lazán összekontyolva.

Ha kibontva hagyom, akkor viszont valahogy így:

[link]


De ha nem tűzöm így hátra,akkor a fülem mögé tűröm, azt meg nem szeretem.

2011. aug. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Kb. hátam közepéig ér. Utcán mindig kibontva hordtam, hazaértem, mindig összekötöttem. Olyan, mint az órám. Ha napközben nincs rajtam, zavar, ha hazajövök, akkor meg az zavar, ha rajtam van-egyből leveszem. Most, hogy jött a baba, csak annyi változott, hogy sokszor összekötött hajjal megyek el boltba pl. Mostanában kezdett belekapaszkodni, hát tudja húzni.
2011. aug. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%
nekem is derékig ér és hasonlóan vagyok mint az utolsó. utcán mindig kibontva hordom, otthon harapós csattal feltűzöm
2011. aug. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%
Vállam alá ér,de nem ér derékig,dauerolt.Szinte mindíg ki van bontva,ha nagy meleg van v. főzök,akkor összefogom itthon.A lányom nem húzta amikor kicsi volt,egyszer kétszer megpróbálta,de gyorsan leszoktattam róla,azóta nem bántja már lassan 3 éves.Eszembe sem jutott levágatni,a párom rosszul is lett volna...
2011. aug. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 ava87 ***** válasza:
83%
Most már szerencsére elég hosszú a hajam, jó sokáig tartott megnöveszteni (pedig gyorsan nő, csak amilyen merényleteket elkövettem ellene, hát...), de otthon én is összefogom, főleg azért, mert iszonyúan melegíti a nyakamat. Meg sajnos eléggé hullik is, nem mintha ez látszana rajta, mert nagyon sok van így is, csak minden csupa haj lenne, ha kiengedném. De ha elmegyünk itthonról, akkor általában kiengedem.
2011. aug. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem is hosszú, hátközépig ér.

Fodrászhoz nem járok, vagyis nagyon ritkán, csak vágatni a végéből félévente. Ilyen melegben nagyon zavar, nagyon izzadok "alatta", így szinte mindig összekötve hordom.


Néha kivasalom, akkor csatot teszek bele. De ez a ritkább.

2011. aug. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!