Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Horzsolásra mit szoktatok...

Horzsolásra mit szoktatok használni?

Figyelt kérdés
Gondolom valami hámosítós és fertőtlenítő krém/spray? Milyet/mit vegyek a kisfiamnak?
2011. aug. 21. 22:00
 1/6 anonim ***** válasza:
bephanten?
2011. aug. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kisebb horzsolásra semmit. nagyobb meg még szerencsére nem volt.
2011. aug. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nálunk sem volt még, 18 hós a kisfiam, de szeretnék itthonra valamit beszerezni.
2011. aug. 21. 22:20
 4/6 anonim ***** válasza:
Aloe vera First - nekünk már volt mindenféle horzsolás. Nagyon gyorsan elállítja a vérzést is.
2011. aug. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
curiosa gél
2011. aug. 22. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is aloe first-öt!Nálunk volt sajnos nagyon csúnya térdsérülés!

Elesett simán a betonon, ugye lehorzsolódott mindkét térde!Majd másnap a mi udvarunkon is elesett, és itt, olyan recés térkő van, ami rendesen elmélyítette a már meglévő bibit!Szegénynek, másnap reggelre sem sebesedett be, annyira gennyes lett! :( Ez csütörtökön volt!Napi 3* fújtam aloéval, és vasárnap már csak avilágos foltok látszódtak a térdén, hogy ott bibi volt!

Ha nem magam csinálom nem hittemvolna el, hogy tényleg ilyen hatásos!3 nap alatt, pedig tényleg nagyon csúnya volt!



Én eztcsak ajánlani tudom!Akár milyen pici karc, bibi, vagy nagy mély seb, akkor is nagyon jó!


20 hós kislány anyuja

2011. aug. 22. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!