Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » TESTVÉR Babakocsi, egymás...

TESTVÉR Babakocsi, egymás alatti üléssel!? Mi a vélemyényetek? Testvér babakocsit szeretnék, olyat amit egyeskocsiként is tudok használni, mert utáni is praktikus lenne! És nem szeretnék venni simát is meg tesót is!

Figyelt kérdés

Ezeket néztem:

Britax_B dual

Hauck

PEg perego gt3

hauck duett

Valaki használta valamelyiket már?? Tudtok valami ami meg is fizethető?


2011. szept. 5. 17:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Phil and Ted's van, imádjuk, egyes és dupla verzióban is! (könnyebb, kisebbre csukódik és nagyobb a teherbírása)

Sima helyen 1 újjal is elnavigálod 2 gyerekkel is, de a legnagyobb göröngyön és havon is el lehet tolni...

Ha sokat kell autózni, nem mindegy, hogy 9-10kg-t vagy 16-18kg-t kell-e emelgetni a csomagtartóból...

2011. szept. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ....ÉS aki alul ül gyerek nem rossz neki hogy előre csak egy ülést lát és semmi mást? Nálunk a nagyobbik 22 hónapos lesz mikor megszületik a kicsi,nemtudom mennyire ülne el alul,és amiket máshol olvastam,hogy majd ott szívja a kipufogot...stb..

mit gondolsz?

2011. szept. 6. 11:57
 3/6 A kérdező kommentje:
JA meg amit néztem ezeknél..ha kicsinek mózeskosár van bent,akkor nem igen fér oda az alsó ülés...és abba a nagyobbik gyerek! Néztem ezt a Icandyt..baromi jó..csak nemtudom ide hoznak e olyat..és mennyiért :S
2011. szept. 6. 12:09
 4/6 anonim ***** válasza:

Megvenni ma már mindent meg lehet, csak meg kell fizetni :-(

Én annak idején végignézegettem minden variációt, külföldi fórumokat olvastam... Nálunk 17 hónap van a kettő között, és ez bizonyult a megfelelőnek (Eleve nem felelt meg, ahol a nagyobbik gyerek sem lehet 15kg-nál több, mert 14,5kg volt a nagyobbik ekkor..., úgyhogy Britax B-Dual kilőve - Britax B-Ready Tandem jöhetne, de azt viszont csak USA-nak gyártják... és 16kg!!!) iCandy Pear és Baby Jogger City Select nagyon tetszettek, de a 600 £-os áruk már nem annyira, így kötöttünk ki ennél... Ez sem tökéletes (mert pl nem lehet megfordítani az ülést, 3 kerék=bolygósítva nem egyszerű útpadkára felmenni...), de nálunk a még a méret is létfontosságú volt, abban pedig vert mindent.

Mifelénk nincs forgalom, úgyhogy a kipufogógázok csak akkor jönnek képbe, ha be kell mennem a városba. De egyáltalán nincs lejjebb a gyerek, mint egy fektethető ernyőkocsiban, vagy mondjuk a Saturn Touragoo-ban, ha elfekteted. Itt vannak variációk, hogyan lehet az üléseket (illetve babahordozót) rakni...

[link]

A pótülés 1 fokozatban dönthető, azt előre és hátra is teheted, abba a kicsit 4-6 hónapos kora után tudod ültetni (addig a főülés fektetett részében az előre tett pótülés alatt - meglepően tágas a hely egyébként..., illetve előre tett hordozóban, másik gyerkőc pedig hátul). Ha hátul van, akkor 15 kg, ha elöl van, akkor 20 kg a limit, a főülésen pedig 25kg. Nálunk most a kicsi már elmúlott 1 éves, ha egész napos programra megyünk, kényelmesen alszanak úgy, hogy 1-1 fokozatot van döntve mindkét ülés (persze minden délután nem így altatom őket...)

Alulról tök jól kilátni (csak nyílegyenesen előre nem, de nem nagy rész esik ki a látótérből), szeret a kicsi ott lenni, és mástól is még csak olyat hallottam, hogy azon szokott menni a vita, hogy ki üljön hátra :-)

Eddig még egyetlen olyan hely volt, ahova nem sikerült bejutnom vele, egy irodaépület kisliftje... ott ki kellett vennem a kicsit, levenni a hátsó ülést - így fértünk csak be... De még a szűkösebb boltokban is elférünk.

Így utólag nem tudom, hogy kiadnék-e 2-3x ennyit egy I Candy-ért, ha módomban állna (mert eredetileg az volt az álmom, viszont ezt nagyon jó áron sikerült beszereznem).

Ha van rá lehetőség, hogy kipróbálj többet is, úgy könnyebb választani, ha nincs, úgy elég nehéz. Hát, ez Mo... Látatlanban vagyonokat költhet az ember vmire, ami vagy bejön, vagy nem.

Amúgy egy biztos, a "tökéletes" kocsi nem létezik - ismerek egy-pár babakocsimániás anyukát, és elmondhatják, hogy mindegyik kocsinak van vmi "bibije". Az egyszemélyeseknek is, hát még a variálhatóknak...

2011. szept. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szia!IGen ezt a márkát néztem én is,csak nemtudom van e hozzá mozes-az ujszülöttnek?

Most angliában használtan találtam icandy...nekem is baromira tetszik..persze rossz hogy nem lehet kiporbálni.

Gondoltam a b-dula britax-ra is.....hm de a kg korlátozás nemtudom,most még belefér..egyelőnre!!van ez az oldal ebay...angol..lehet ott kéne rendelnem!De amugy mit gondolsz a icandy-ről?igy használtam megfizethető....eléggé tetszik!!Ez amit írtál néztem én is..nemtudom....ha más nem lesz akkor vgay ez a britax! :S

2011. szept. 7. 11:37
 6/6 anonim ***** válasza:

iCandy Pear és Baby Jogger City Select volt a 2, ami leginkább tetszett, csakhát azok a csúnya anyagiak...

Mózest lehet venni az enyémhez is, de akkor csak 1személyes verzió lehet (+ szerintem felesleges, 3 gyerekem felnőtt nélküle, csak akkor tartottam volna praktikusnak, ha lépcsőn fel-le kellett volna cipelnem a kocsit lenthagyva... Téli babám alá bárányszőrt tettem, és tök jó "kuckós" a kocsi...)

2011. szept. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!