Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miképp lehet a köldökzsinórvér...

Miképp lehet a köldökzsinórvért használni, ha kiderülne, hogy a gyermekemnnél baj lépett fel?

Figyelt kérdés

2011. nov. 2. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem mindenképp vegyétek fel a kapcsolatot azzal az intézettel, akinél a köldökzsinórvért elhelyeztétek, és kérdezzétek meg, hogy mi a menete, ha szeretnétek igénybe venni. Mindenek előtt beszéljetek a gyermek kezelőorvosával, és tisztázzátok, hogy fel lehet-e használni a köldökvért az adott betegséghez, és ki végezné el a beavatkozást. Sok sikert Nektek és mihamarabbi jobbulást a gyermekednek!
2011. nov. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az előző terhességem a 22 héten megszakadt, a mostani meg még nagyon az elején van. Csak szeretnénk levetetni, mert a családban sok betegség előfordul, pl cukorbetegség is. Erről halottam, hogy azt is lehet vele gyógyítani.

Köszönöm a tanácsot, majd még utánanézünk.

2011. nov. 2. 14:34
 3/4 anonim ***** válasza:

sehogy, nem gyógyítható vele a cukorbetegség szerintem különösen nem, de jelenleg egyébként is csak azok a betegségek, amik eddig is gyógyíthatóak voltak, tipikusan a leukémia. De a cukorbetegség, autoimmunbetegségek, leukémia-szerintem a gyerek 4 éves kora felé jelentkezik, a levett őssejt, ha nagyon nagyon jól sikerül maximum egy 15 kilós gyermek gyógyítására elegendő.

De ha olyan betegsége van, ami gyógyítható, úgynevezett közösségi sejtbankból kaphat őssejtet. Lásd kínai kezelések. De Európában is van közösségi bank.

Ugyanaz, nem kell magadnak vért félretenni, ha vérre van szükséged a közösségi vérbankból ingyen kapsz. Ugyanez van őssejtnél is , van közösségi bank és onnan kaphat.

majd ha egyszer lesznek őssejttel gyógyítható betegségek.

2011. nov. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Akkor valamit félreértettem.
2011. nov. 2. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!