Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szedte valaki az Azalia...

Szedte valaki az Azalia fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés

Én szedtem 2hétig,de nekem minden este hányingerem volt és tartok tőle,hogy ettől nyűgös a 4hónapos babám.

Nálatok volt valami tünet?


2009. ápr. 16. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Én szedtem, a napokban hagyom abba. Nekünk semmi tünet nem volt sem nálam, sem a babámnál. Az első egy-két hónapban nyűgösködött ugyan, de nem hiszem, hogy attól volt, mert pocaktornával rendbe lehetett hozni.
2009. ápr. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem,mert 2hete szedem és azóta nyűgös a babám.Nem akar aludni se nappal se éjszaka.És félek,hogy van összefüggés.
2009. ápr. 16. 19:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is szedtem 1 hónapig,de nem akart szopizni a kisfiam,azóta nem szedem+egész hónapban megvolt tőle.
2009. ápr. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én most is azt szedem.Elkezdtem szedni,megjött.Rá 2 hétre megint,azóta nem.Hívtam a dokit,azt mondta normális.A babóm úgyanúgy szopizott.
2009. ápr. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!