Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek normális, hogy...

Szerintetek normális, hogy másfél évvel a szoptatás abbahagyása után is jön egy-egy csepp tej a mellemből, ha megnyomom?

Figyelt kérdés

Kisfiam 2 éves, sajnos csak 7 hónapig tudtam szoptatni, mert soha nem volt elég a tejem.

Miután abbahagytuk, még sokáig jött 1-1 csepp nyomás hatására, és a hajam is nagyon hullott, ezért elmentem hormonvizsgálatra, de minden értékem rendben volt. Viszont a félidős "vérzés" is megjelent, vagyis peteérés idején jön egy kis barna váladék. nemrég voltam nőgyógyásznál, és egy kis gyulladáson kívül, semmi bajom.

Mitől lehet ez? Más is van így? És ez most már így is marad örökre? nekem ez nagyon fura


2011. jún. 3. 13:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Kérdésedre a választ sajnos nem tudom. Az én fiam 20 hónapos, 5,5 hónapos korában elválasztotta magát. 6 hónapos korában jött meg először. Még a mai napig van, hogy néha jön pár csepp tej a mellemből. Nekem köztes vérzésem nincs, viszont össze-vissza jön meg. Volt már 21 nap is, meg 42 is.
2011. jún. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm, hogy írtál! Igen, nálam is felborult kicsit a ciklus is, korábban mindig 28-29 napos volt, most meg 24-33 nap között változik.
2011. jún. 3. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!