Hogy mentetek szulni?

Figyelt kérdés
En mar nagyon nehezen tudok szorteleniteni ott lent, de olyan ciki lenne bozontosan menni szulni. Tudom a dokik mar sok ilyet lattak es van most fontosabb dolog is amire koncentralnom kell illetve, hogy ott nem ilyeneken fogok majd agyalni de nagyon igenytelennek erzem magam....
2011. aug. 26. 11:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Én próbáltam szőrteleníteni, fazonra vágni. De nem tudom hogy sikerült, mert már alig értem el, és alig láttam mit csinálok. Én sem akartam igénytelen lenni, de hát most már tudom nem olyan lényeges ez.

Rájöttem lényegtelen volt, mert végül komplikáció miatt császárom lett, így a szülésznő gyorsan levágta (lecibálta nissz-nyassz) a maradék fazonomat is, és baromira nem érdekelt senkit hogy nézek ki odalent.

Ott és akkor senki nem ezzel foglalkozik, ha meg útban van a szőr pikk-pakk levágják.

2011. aug. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Én sem igazán fértem már hozzá, így mentem szőrösen. Mivel 6 napot túlhordtam, a végén már annyira nem érdekelt....csak szülni akartam végre. Aztán beöntés előtt leborotváltak.
2011. aug. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 ava87 ***** válasza:
Szülés előtt úgyis borotválnak majd (na nem olyan szépen, ahogy azt az ember otthon csinálná magának). De ha nagyon zavar, akkor próbáld tükörrel, vagy valahogy így. Nem semmi tornamutatvány ezt nagy pocakkal megcsinálni, de azért meg lehet, csak kicsit sokáig tart :)
2011. aug. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat! probaltam tukorrel olyan lett mint egy kobor kutya megtepazott szore : D
2011. aug. 26. 12:09
 5/17 anonim ***** válasza:
Én úgy oldottam meg,hogy a kád szélére ültem a másik szélére a falhoz tükröt tettem,és így sikerült szőrtelenítenem.A páromat megkértem,hogy ellenőrizze le.Én a vége felé így csináltam.Szülés elötti nap szintén megcsináltam,mert valamiért éreztem,hogy menni kell. :)De a kórházban is leborotválják.De esetleg el is mehetsz legyantáztatni,ha nem vagy szégyenlős.
2011. aug. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nekem olyan nagy a hasam, hogy szinte le se érek, a férjem nem hajlandó, amit végülis megértek. Most épp ősdzsungelem van odalenn. De már mindenhogy próbáltam, kádszélén tükörből, de amint lenyúlok, begörnyedek és fulladni kezdek. Szörnyű. Annyira igénytelennek érzem magam ezzel a nagy dzsumbival. Pff.
2011. aug. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én tudtam borotválkozni állva kisebb terpeszállásban simán ment!Pedig nem vagyok egy vékonyka lány és pluszba a hasam is jó nagy volt.Persze mindenkinek nagy a hasa de azért nem mindegy,hogy az illető 50 vagy 100kiló!
2011. aug. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

12:24-es vagyok.

Egyébként szülés közben ezzel úgysem fogsz foglalkozni és a körülötted levők sem.Én egyszerre szültem egy másik lánnyal és láttam amikor őt megborotválták.Nem fazonra vágás csak gyorsan egy-két húzás és kész volt.Ne értsetek félre nem ezt figyeltem csak épp szólt neki a szülésznő,hogy most kicsit megborotválom és erre figyeltem fel.

2011. aug. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Mivel elfolyt a magzatvíz, azonnal indultunk a kórházba, mert onnantól 3-4 perces fájásaim lettek.

Nem volt bozontom, csak borosta. :) Amikor megnézte a szülésznő, azt mondta, hogy jó lesz ez, nem nagy. Sürgősségi császár lett, a maradékot a vénuszdombról 3 húzással lekapta.

2011. aug. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nekem a párom csinálta meg.
2011. aug. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!