Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Iskola kérdés? Többi lent....

Iskola kérdés? Többi lent. CSAK NORMÁLIS VÁLASZOKAT VÁROK!

Figyelt kérdés

17 éves kismami vagyok. Férjhez mentem a hónapban, így nagykorúnak számítok(azt mondták a gyámügyön). A gimit magántanulóként folytatom, de szeretnék átmenni levelezőre, de 18 éves koromig tankötelezett vagyok, mert nem esek bele az új törvénybe, csak akik most kezdik a középiskolát/gimnáziumot és a tőlük fiatalabbak. De mivel nagykorú vagyok ezért elvileg átmehetnék, nem?? (Jobb lenne átmenni, mert ott csak az érettségi tantárgyak vannak, viszont ha nem mehetek át +3-4 tantárgyam lesz.)


Köszönöm mindenkinek a normális válaszokat!!:)


2011. aug. 28. 09:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Átmehetsz estire. Érdeklődj a sulidban.
2011. aug. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ennek nagyon örülök!! Köszönöm a segítséget!!:)
2011. aug. 28. 09:58
 3/5 anonim ***** válasza:

Ahogy az első írta,érdeklődd meg a sulidban,de ahova én jártam estire,ott nem csak az érettségi tantárgyak voltak,csak az utolsó évben többet foglalkoztunk az kötelező + 1 választott tantárggyal,a többi nem volt túl erőltetve.(de lehet hogy suli válogatja)

Sok sikert!

2011. aug. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem jobban jársz, ha magántanulóként folytatod. Bármikor konzultálhatsz a tanárokkal, és csak félévkor és év végén kell osztályozó vizsgát tenned. Ha estin vagy levelezőn folytatod, akkor sokszor be kell menned, és ha megszületik a baba, akkor már nem lesz annyira egyszerű bejárni.

2011. aug. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nálunk egy félévben 3szor kell bemenni és csak az 5 érettségi tantárgy van, azért szeretnék átmenni.

Köszönöm mindenkinek!!!!

2011. aug. 28. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!