Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pár perce deja vu érzésem...

Anita0802 kérdése:

Pár perce deja vu érzésem volt hogy ma fogok szülni, szerintetek erre mennyi esély van? Tudom hogy hülyének tünhet a kérdés de amennyire lehet normális válaszokat kérek 35+3h vagyok még csak

Figyelt kérdés
2011. okt. 21. 22:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%

Nekem is volt ilyen deja vu érzésem. Én is megijedtem, de nem volt semmi. Normál időre jött a baba.

Gondolom nálad is minden rendben lesz.

Nekem többször is volt ilyen érzésem, de nem mertem beszélni róla, nehogy hülyének nézzenek. Úgyhogy megértlek.

2011. okt. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem kizárt, de szerintem kevés az esély rá. Nekem pl rengeteg déja vu-m volt, és ha valami utána tényleg úgy történt, az csak miattam volt. Ha meg direkt eldöntöttem, hogy ez nem így lesz, nem lett.
2011. okt. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
Ha Los Angelesben élsz, akkor nagy esélye van. Így maximum annak van esélye, h éjfél előtt megreped a burok v megindulnak a fájások, de a szülés nem fog lezajlani.
2011. okt. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
hát remélem minden ok lesz.de azért rendesen frászt kaptam főleg hogy mindenki azzal stresszel min. 1hete hogy hamarosan jön a baba mert nagyon lent van a hasam+bevan dagadva az egész arcom.mivel első baba ezért fogalmam sincs hogy ezek mennyire biztos jelek.ugy hogy most félek
2011. okt. 21. 22:50
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


35 hetes vagyok, pont ma töltöttük be.

Én is egész nap ezt érzem :O :O

Gyorsan el is mentem és beszereztem azt ami még hiányzott a kórházi csomagból és előkészítettem a kicsi hazahozós ruháját :O


Nem tudom megmagyarázni én sem, hogy miért érzem ezt, de nagyon erős...


Remélem azért még vagy 2-3 hétig nem kell a kórházi cumó

2011. okt. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
reméljük még mindkettőnknek jut még min.2-3hét és minden rendben lesz. te mikorra lennél kiírva? fiú vagy lány a babóca? neked eddig milyen volt a terhességed?
2011. okt. 21. 23:15
 7/13 anonim ***** válasza:

A 3. kisfiamat várom :)

A tesók 3 és 4 évesek.

A terhesség elején 2 hónapig vérezgettem, de szerencsére elmúlt.

Azóta minden rendben van, csak a 9 hónapos hányás zavar egy "kicsit" :D

November 25.-re vagyok kiírva, de a doki szerint októberi baba lesz.

Már másfél ujjnyira kinyilt a külső méhszáj :(


Te mikorra várod a babát?

2011. okt. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
no.22. első baba valószinű fiú.18hetesen nekem is volt némi vérzésem minimális lepényleválás miatt de azóta minden rendben. tök jó hogy majdnem egy napra várjuk.a ti babátok mekkora?és hogy fogják hívni? már mindent megvettetek?
2011. okt. 22. 07:45
 9/13 anonim ***** válasza:

Novemberben sok kisfiú fog születni :)

Már mindent megvettünk, csomag is kész, de még nem pakoltam be a táskába, hogy ne gyűrődjenek a cuccok.

Tegnap fejeztem be a szoba díszítését, még vasalni kellene, de azt nagyon nem szeretek :)

Ádámnak fogják hívni a kicsit.

A 31. héten volt 2400 Gr.

Nagy babának mondják, de a középső fiamat is nagynak jósolták, mégis a 37. héten 2400 gr-al született.


Te, hogy állsz a készülődéssel? Biztos nagy az izgalom már, főleg, hogy első baba :)

Velem már nem lehet bírni, pedig harmadszorra élem át, de már annyira várom a szülést :)

Olyan nagyon szééép élmény :)


Azóta elmúlt a "szülni fogok" érzésed?

2011. okt. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
igazándiból a vdőnő szerint mindenünk meg van sőt a rha mennyiség szerint még másik 2 babőnak is elég lenne :-) de én még szeretnék venni 1-2 dolgot,igaz kaptunk már 2 ágynem ű garnitúrát de mivel mindkettőt használtan kaptuk szeretnék egy újat is minimum+hőmérő,olló+1-2 apróság.nekem sajnos idáig nem becsültek súlyt hiába kértem ugy hogy fogalmam sincs sajnos mekkora lesz a drágám.a várakozással kapcsolatban meg mostanában kezd rajtam eluralkodni a pánik hangulat,neked mi a véleményed,tapasztalatod ha teljesen lent van a hasam és dagad a szám és az arcom az már a szülés jeleinek számít?
2011. okt. 22. 13:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!