Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ajánlanátok nekem egy elsősorb...

Ajánlanátok nekem egy elsősorban olcsó magán ortopédust?

Figyelt kérdés
A XVIII kerületben lakom,és nagyon hanyagok és utálatosak voltak velem a helyi sztk. rendelőben,és kellene egy megbízható orvos.Nem vagyok egy kukacos típus,de szinte rá sem néztek a gyerekemre,úgy mondtak véleményt bunkó stílusban. :-( Tudtok segíteni?
2011. aug. 31. 02:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]

E-mailben is nagyon szívesen válaszol, hátha nem kell személyes konzultációra mennetek...

2011. aug. 31. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Segíteni sajnos nem tudok, de mi a jövő héten készülünk a Sebőkbe gyerekortopédiára. Onnan a rossz tapasztalat?
2011. aug. 31. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Megdöbbenve olvasom a soraidat. Két csemetém van, mindkettővel már többször voltunk a 18. ker sztk-ban Adonyi dr-nőnél, úgy, hogy már régen nem a körzetben lakunk, de annyira jó szakember Adonyi dr-nő, hogy még 50 km-ről is visszajárunk hozzá. Az pipa, hogy nem a rózsaszín ködös, mézes-mázos dokinénik közé tartozik, de az, hogy bunkó, hanyag és utálatos, szerintem nem állja meg a helyét. Ugye nem nála voltál? Kérj hozzá időpontot, magánrendelése (azt nem tudom, hogy ez olcsónak számít-e, én mindig az sztk-ban voltam nála):

[link]

2011. aug. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Második válaszoló vagyok. Ma voltunk Adonyi doktornőnél. Tényleg nem az a mézes-mázos tündéri, ősz hajú, szemüveges doktornéni. Határozott, még a fiamat is kissé letolta, mert nem volt hajlandó fél percig sem nyugton maradni. Mellesleg teljesen jogosan.

De (!) válaszolt minden kérdésemre, nem volt az a "na menjen már anyuka" érzésem. Mikor megkértem, hogy nézze meg, hogy áll a gyermekem lábán a cipője, szó nélkül megvárta, míg visszaadom az épp akkor a bolondéria kellős közepén lévő fiamra a cipőjét, s elmondta a véleményét, s azt is, hogy a következő cipőnél mire figyeljünk.

Szóval szerintem minden oké a doktornővel.

2011. szept. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a válaszokat!!!

Első válaszoló:Köszi a tippet!Nem tudod véletlenül,hogy a személyes vizsgálat milyen tarifával működik?Szerintem meg kell mindenképp nézetnem,mert nagyon befelé áll az egyik lába. :-(

Második válaszoló:Ott nem jártunk,remélem ott jófejek!

Harmadik válaszoló:Én tényleg örülök,hogy neked jó tapasztalatod van a doktornővel kapcsolatban,de nekem nem az volt.Viszont nem tudom mi volt a doktornő neve,akinél voltam.:-( Ha ő volt ,lehet hogy rossz napja volt,de arról az én gyerekeim nem tehetnek.Nem vagyok egy sértődős típus,és elfogadom az orvosok szakértelmét,de ő nagyon sértő volt.Nem akarok odamenni többet...talán elmegyek a kispestibe,ott jófejek voltak régebben a nagyobbik lányommal.Mégegyszer köszönöm,hogy válaszoltatok!

2011. szept. 6. 03:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!