Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ajánlanátok nekem jó minőségű,...

Ajánlanátok nekem jó minőségű, és olcsó pelenkát?

Figyelt kérdés
Olyan kellene,ami nem túl drága,és nem folyik ki belőle a pisi egy óra múlva.A pampers maxi nekem nem válta be,a huggiesről sok rosszat hallottam.Berbero pelenkát használtam eddig,mert olcsó volt és nem volt vele semmi gond,de két hónapja mintha egyre kevesebb lenne benne az anyag,és alig bír ki két órát.
2011. szept. 20. 10:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom próbáltad-e a tescos zöld csomagolásút nekünk az is jó volt!A huggies nálunk sem vált be belevágott a kis lábába!
2011. szept. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem próbáltam.Milyen a külseje a pelusnak,ilyen csúszós zörgős anyagú,vagy textil?
2011. szept. 20. 10:45
 3/12 anonim ***** válasza:
A Tescos neknk is bejött, zöld csomagban van, azt hiszem Baby Essentials a neve, de nekünk bejött még a Spar-os Pretty Baby pelus is. Egyiknek sem zörgős, csúszós az anyaga, a nedvszívásuk pedig legalább olyan jó, mint a márkás pelusoké.
2011. szept. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Olyan mint a pampersé!Szerintem sem jó a babónak a nylonos!Ezért én merem ajánlani!
2011. szept. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

teszkós szörnyű, inkább a DM-es

a huggies is jó

2011. szept. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A Huggies régebben jó volt. Most vettünk akciósan, alig várom, hogy elfogyjon, mert kétóránként cserélnem kell, mert kifolyik a pisi. Tescos zöld pelust szoktunk használni.
2011. szept. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2011. szept. 20. 11:24
 8/12 anonim ***** válasza:

A zöld teszkós tényleg jó, de szerintem csak akciósan érdemes megvenni, mert amúgy majdnem egy árban van a Libero-val.

Ami még nagyon bevált nekünk és az unokatesóknak is, az a Bella Happy.

A Cora-ban akciós most, 2400 Ft.

2011. szept. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.Nálunk nincs cora.A liberót szeretem nagyon csak nem gazdaságos,de ha nem lesz más,akkor muszáj lesz azt vennem 4530 ért tudom venni a 84 db-ot.Gondoltam rá,hogy veszek a berberóból egyel nagyobb méretet,de félek,hogy az sem elég vastag.A 100 db 3850.
2011. szept. 20. 13:53
 10/12 anonim ***** válasza:
A Lidl pelenkája nagyon jó. Én a fiamnak 2 évig Liberót használtam,de megelégeltem az árát,így áttértünk erre. Meg vagyok vele elégedve!!!
2011. szept. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!