Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kezdjek aggódni, hogy a t....

Kezdjek aggódni, hogy a t. gyás-ról még nem jött papír sem? Mennyi idő mire lesz valami? -na, jó, már aggódom! Bőv. Lent:

Figyelt kérdés
Augusztus 15-én adtam fel postán az igénylést az OEP-nek,a szükséges dolgokkal együtt - egy úttal a gyes lemondó nyilatkozatot a MÁK-nak.(a kiírt időpont előtt 28 nappal igényelném a t.gyás-t). Eddig még nem jött semmilyen papír,és mindjárt utalási idő. Félek,hogy végig kell megint vegetálni egy (pár) hónapot. 2 éve a kicsi 2 hónapos volt,amikor végre megítélték és utalták vissza menőlegesen is a t.gyás-t.
2011. aug. 31. 09:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én kicsim már 9 hetes és még semmi!!!!!!!!!!!


Tegnap hívtak, hogy el kell menni a MÁK-hoz, nincs benne minden a rózsaszín kiskönyvembe!!!!!!!!


De ezt 1-2 napon belül el kell rendezni, különben megszüntető végzést kapok!


A megyeszékhely, ahová mennem kell 1-2 napon belül, 80 km-re van tőlünk!!!!! Egy 9 hetes babával egyedül hogy induljak el?


Szerencsére a férjem el tudott jönni a munkahelyéről és ma azt rendezi!


Hihetetlen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2011. aug. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!