Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes és 4 napos vagyok. Az...

5 hetes és 4 napos vagyok. Az előbb pisilés után minimálisan, de barnás volt a wc papír. Mikor kezdjek aggódni?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam nődokinál szokásos éves rákszűrésen. Lehet ez attól?
2009. febr. 3. 19:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet attól is, ne aggódj, de azért nézesd meg magad a dokival. Nekem is volt többször pár napig ilyen a 6. és 7.hét környékén, és kiderült, hogy sebes a méhszájam és attól volt, tehát semmi komoly, de azért jó ha orvos látja.
2009. febr. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Most!!!Irány az ügyelet.Nekem is 5 hetesen bekellett mennem,mert barnás véres nyálkás valami jött.Ciszta volt aztán meg észre vették,hogy ikrek lettek volna de csak az egyiok lett életképes.

32hetes kismami!

2009. febr. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem is volt,egyből dokihoz mentem,kaptam gyogyszert.
2009. febr. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Lehet a vizsgálat miatt is, de szerintem ha holnapig nem úlik, irány a doki, márcsak a magad megnyugtatására is! Amúgy fontos, hogy ne idegeskedj, valószínű semmi gáz. Ha esetleg bármi mást is tapasztalnál, pl. mensi-szerű görcs, vagy ha erősödik a barna, vagy piros lesz, akkor viszont azonnal az ügyeletre! Kellemes babavárást!
2009. febr. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nagyobb a valószínűsége, hogy megsértett valamit. A terhesség alatt a hüvely és méhszáj meg ott minden sokkal érzékenyebb! Én is vérezgettem, barnázgattam 6 hetesen, de nekem is csak a méhnyaknál volt valami seb, vagy gyulladás.

Én, mikor már aggódni kezdtem és a barnázgatást hirtelen felváltotta a vérzés (bár nem nagy mennyiség, épphogy valamennyi), akkor felhívtam a dokit, aki azt mondta, hogy menjek a kórházba és nézessem meg! Szerintem leglább egy telefont eressz el! Talán csak semmiség. Minden jót!

23 hetes kismami

2009. febr. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is volt 6 hetesen!Elmentünk masnap az orvoshoz aki magneziumot irt fel es 1 het agy nyugalmat!Menj el mindenkepp,ha folytatodna!10+4 napos kismama
2009. febr. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Van olyan, hogy nőgyógyászati ügyelet? Vagy a sima ügyeletre kéne mennem ahol általános orvos vizsgál meg?
2009. febr. 3. 20:30
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem az ügyeletes kórházat keresd meg és ott a szülészet- nőgyógyászatot. És ne várj vele holnapig! Ilyenkor minden perc számíthat!!! Ha magánrendelésen voltál, akkor a saját dokidat is felhívhatod.
2009. febr. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nálunk a szülészet-nőgyógyászaton az ügyeletes nőgyógyász néz meg. Szerintem nálatok is.
2009. febr. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mi először a sima ügyeletre mentünk a sürgősségire, a kórházba, aztán ott átirányítottak minket egy másik épületbe, mert a nőgyógyászati ambullancia nálunk a szülészeten van.

A lényeg, hogy ne halogatsd, menjetek! És közben nyugi!!!

2009. febr. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!