Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csoda történt, de mégsem...

Csoda történt, de mégsem tudtam és nem vigyáztam rá. Mi a vélemyényetek?

Figyelt kérdés
25éves PCOS-s vagyok, évi 3-4 peteéréssel(=mensessel).anno teljesen belémmagyarázták a dokik h nem lesz egyszerű teherbe esnem majd stb. márciusban elhagytam a fogamzásgátlót. 2009menseseim: január, április, julius.ha kimarad 3-4 honapra nálam nem ujdonság, és nem a terhesség az első gondolatom. ha több honapra kimarad, azért néha megcsináltam egy egy tesztet, mindig potyára persze. aztán november 5én ujra(husz juliban volt meg utoljára) és pozitiv lett,majdnem elájultam.másnap orvos, viszgálat+uh és kiderült h már 13hetes terhes vagyok. totális döbbenet és sokk. semmit nem vettem észre...se rosszullétek,se semmi tünet. az orvos is azt mondta h kisebb csoda ilyen ciklus mellett igy sikerült, mert mások évekig probálkoznak orvosról orvosra járva. s persze határtalanul boldogok is vagyunk. de én végig dohányoztam, és kb 10bulim volt(Sziget, lánybucsu+lagzi, discozások), ahol nem kevés alkoholt is ittam(alkalmanként kb 4dl tömény)persze miota kiderült semmi, de nagyon aggodom h baja lesz a magzatnak. az orvos szerint semmi baja s nem is lesz,csak ezentul ne legyen, ami természetes.azota már eltelt hét, 15 hetes vagyok és a világon a legboldogabb ember:)örülnék ha elmondanátok a vélemányeteket:)
2009. nov. 17. 12:03
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

A véleményem az, hogy amelyik baba kiválasztott Titeket, az a baba ha a fejed tetejére állsz, akkor is meg fog születni és egészséges lesz.

Én pco-s vagyok, de nem vártam a csodára, elmentem egy meddőségibe, ahol helyretettek és lecsökkentették az inzulinszintemet. A baba spontán fogant, most vagyunk 13+5 hetesek. :)

Vigyázz magatokra és nem ezen agyalj, hogy nem vigyáztál rá, innentől kezdve pedig tegyél meg mindent, hogy rendben menjenek a dolgok és egészséges babád szülessen.

2009. nov. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Az első 12 hétben mindent vagy semmit alapon müködnek az embriók. Ő kapaszkodott rendesen a vizsgálatokkal igyekezz és megnyugszol én 14 hetesen voltam egy 4d uh-n mert ebben voltam biztos a genetikai szakvélemény jó. Ott megnéznek mindent gerinc, borda, orrcsont (ha nincs még neki akkor valószínű a down-kór)kezek, lábak, menj el egy ilyenre ha ez téged megnyugtat. Maga a látvány nem jó de ott 40 perc alapos vizsgálat van! Én csak ajánlani tudom! És neked meg gratulálni hogy ilyen "könnyen" indul hozzátok is a baba!

2009. nov. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

erre csak azt tudom írni,hogy egyik ismerősöm fogamzásgátló mellett rendszeres havival esett teherbe,és csak 6hónaposan vették észre.a hasfalon tapadt meg,nem is ez a lényeg.hanem hogy ő is elég bulizós életet élt,ivott,cigizett,discó....és van egy tündéri 1éves 3hónapos fia

gratulálok.és ha ez tényleg megnyugtat,menj el 4d-re

2009. nov. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Én csak gratulálni tudok, és azt mondom: NYUGI! Csak örülj, legyél boldog és kész, ne aggódj :) Ott az a pici Csoda a pocakodban, nem lesz semmi baj :)

Boldog babavárást!

2009. nov. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok!(-: Ne ezeken a dolgokon agyalj, hogy miket kellett volna másképpen csinálnod, hanem koncentrálj a babára. Egy 4D uh. tényleg megérné+ egy kombinált teszt.De ne aggódj, nem tesz jót nektek.
2009. nov. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 edus83 ***** válasza:
100%
Gratulálok:))!!!!!!!!!És ne aggódj!!!!!!!!!Minden rendben lesz,nem lesz baja a babának:))!!!!!!!!!!
2009. nov. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a kedves hozzászolásokat!az uh-on mindent rendben talált az orvos, a 13hetes első trimeszteres szűrésem eredménye a hétre várható,,bizom benne h minden rendben lesz:) nem stresszelek azon ami volt, hanem igyekszem tényleg vigyázni magunkra ezentul! az én esetem is egy pozitiv példa a pcos nőknek, h igenis sikerülhet spontán is teherbe esni, és sosem szabad feladni! sok boldogságot mindenkinek
2009. nov. 17. 12:46
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Nalam a 12. heten derult ki, hogy terhes vagyok, nekem is 2-3 havonta jott meg. Szinten beleesett jo par buli, szilvezter, szulinapok es cigiztem is.

Ma mar egy eves a kilanyom, azota is makk egeszseges. Most mar figyelj oda es sok boldogsagot.

Azert irtam le, hatha kicsit megnyugtat.

25/L

2009. nov. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Én 15 hetesen vettem észre, nekem se volt semmi tünet(bár az egész terhesség alatt nem volt ysemmi)volt pici vérzésem, de elmentem dokihoz, azt mondta, hogy nincs baba, utána egy hónappal elmentem egy másik dokihoz, ő mondta, hogy 15 hetes vagyok. kicsit meglepődtem és kiakadtam a másik dokira. ez idő alatt szaunáztam, buliztam, brutál nehéz dolgokat emeltem. most itt fekszik az ágyacskájában egy 4 hónapos kislányka

Szóval ne parázz! és gratula

2009. nov. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
13%

Hát őszintén: valószínűleg, bár egészséges lesz a babád, tanulási nehézségei lesznek (olvasás, értelmezés, dislexia, disgráfia stb), figyelemzavarral küzdő, hiperaktív. Mivel egyébként is terhelt családba érkezik (hiszen önpusztító életmódot folytatsz és függő is vagy) ezért hajlamos lesz depresszíóra, önpusztításra, gondolom ő is függő lesz (cigi, pia, drog). Mivel szerintem a függősége már kialakult valszeg most baromira szenved ott bent és ha világra jön sokat fog sírni, alvászavarai lesznek.

De vannak kisegítő iskolák ahol kettes hármassal elbukdácsol és lehet, ha sikerül egy multi tesztjén át mennie még munkája is lesz. Úgyhogy fel a fejjel. Ezt jól elintézted szegény gyereknek.

2009. nov. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!