Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nővérem kisbabát vár, de az...

Nővérem kisbabát vár, de az "apa" nem akarja vállalni, nem akar gyerektartást sem fizetni. (dolgozik) Hogyan lehetne rajta behajtani a gyerektartást?

Figyelt kérdés
18 hetes most a nővérem.
2011. szept. 5. 17:42
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Utolsónak:igazad van!Ez patt helyzet!Olyan nincs,hogy mindig mindenkinek jó legyen!
2011. szept. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az első leírta,de addig is minden számlát rakjatok el,mert van olyan is h a bíróság megítéli,ha terhesség kezelésének költségeit és a baba jövetelenék valahány százalékát ki kell fizetnie az apukának,
2011. szept. 6. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

az abortusz azért nem olyan egyszerű dolog,egy emberéletről van szó,milyen nő az aki csak úgy képes megölni a gyerekét azért mert a pasi nem akarja vállalni...?

az is csak a férfi számára megkönnyebbülés,mivel nem neki kell elviselnie a lelki következményeket.(plusz az esetleges komplikációkat)sőt mindketten gyerekkórházban dolgoznak azért sem értem,hogy a srác mért annyira gyerekellenes.

fél évig hajtott nővéremre,hogy mennyire odavan érte meg mennyire kell neki,aztán nővérem lefeküdt vele,együtt voltak 2-3 hónapig,aztán nővérem terhes lett.innentől kezdve meg fordult a kocka...

én ezt nem érzem fer dolognak,ha akkor kellett neki amikor szexelni akart akkor akkor is most is legyen férfi.

2011. szept. 6. 16:46
 14/23 anonim ***** válasza:
55%
Ugyan már!Már ne is haragudj,de azért,mert valaki kell nekem,és szexelni akarok vele,még nem jelenti azt,hogy gyereket is akarok tőle!Szerintem ez az egyik legaljasabb dolog,amit egy nő tehet egy férfival.Van 2 gyerekem,2x voltam már férjnél,de soha nem tettem volna ilyet(hogy a pasi tudta nélkül vállalom,aztán meg a nyakába varrom).Bár hogyan magyarázod is,megvan a véleményem a nővéredről.Sajnos az ilyen nők miatt vélekednek egyre negatívabban a pasik rólunk.
2011. szept. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Bár hogyan=bárhogyan
2011. szept. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
jah mert arról a nővérem tehet,hogy elszakadt a gumi...
2011. szept. 6. 19:37
 17/23 anonim ***** válasza:
63%
Kérdező,ne törödj velük!
2011. szept. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
köszi:) nem is törődöm mi örömmel várjuk a picit.és ez a lényeg.
2011. szept. 7. 15:51
 19/23 anonim ***** válasza:
71%
Ja.A pasi meg dögöljön meg,és éljen a teherrel,amit akaratán kívül ráraktak.Arról nem is beszélve,hogy alapból csonka családba születik a pici...esélyt se kapott arra,hogy egy normális családban nőhessen fel(amit ti vettetek el tőle,mert tudjátok,hogy a pasi nem tervez komolyabbat.
2011. szept. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

mért ha az életét vennék el jobban járna mi?és ha tegyük fel 6 éves lenne a gyerek a szülők elválnak az apja rá se néz akkor az anya üsse agyon mert csonka lett a család vagy mi???

hülye felfogás.

nem hiszem,hogy törvényszerű lenne,hogy a nővérem élete végéig egyedül kellene nevelje.de igen az olyan pasi akiben egy cseppnyi felőlősség és szeretet nics a saját gyereke iránt az fel is fordulhat.

2011. szept. 7. 16:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!