Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol tudok venni a babámnak...

Hol tudok venni a babámnak műanyag lábbalhajtós háromkerekű kismotort?

Figyelt kérdés
Tegnap körbejártam az Elafáni Babadiszkontot, az Auchan-t és egész egyszerűen nem lehet kapni sehol ezt a mezei kismotort... A játszótéren már mindenkinek van, az utcán ezzel rohangálnak a gyerekesek, a kicsimnek meg fáj a szíve, hogy neki nincs ilyenje... :( Pedig ők is nagyáruházból szerezték...
2011. szept. 6. 10:36
 1/8 anonim ***** válasza:
a nagyobb játékboltokban biztos van.mi egyébként a tescoba vettük
2011. szept. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi a tescoban vettük. Az Arénban láttam multkor.De itt Kőbányán egy kinaiban is van vagy 10féle. (kőbánya alsónál)
2011. szept. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Játékboltban is kapsz, lehet olcsóbban, mint a teszkóban.
2011. szept. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy tudtatok segíteni!

Egyébként milyen árban lehet kapni?

2011. szept. 6. 11:24
 5/8 anonim ***** válasza:
kb 2000 ft-tól
2011. szept. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
mülerben is van, brendonban, játékboltokban, vaterán, tescoban,sparban,rengeteg helyen lehet kapni
2011. szept. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi a Müllerben vettük akciósan (talán a tavasszal) 2000ért. Ettől nem hiszem, h találsz olcsóbbat.

A Brendonban mindig szoktam látni, és a honlapjukon meg is tudod nézni, h van-e a hozzátok közel esőben. Én is láttam már a tescoban, de akkor akció volt, és középre pakoltak egy rakással. De szerintem is van ott, meg a corában is mindig.

2011. szept. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Tényleg mindenfelé van, csak arra figyelj hogy ne vastag-széles kerekűt vegyél, amibe beleüti a lábát hátul.

A Tescoban legutóbb csomó ilyen volt "cross" motor.

A Brendonban van pl ami nagyon bevált, és meglepő módon nem drágább mint máshol.

2011. szept. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!