Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Autós hordozó? Akkor most ez,...

Autós hordozó? Akkor most ez, hogy is van? Nem értem?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk kapok egy babakocsit és nincs hozzá hordozó, akkor hol tudok venni! Mármint,hogy ugyanolyat? Vagy minden hordozó passzol minden babakocsiba? Bocs, de nekem ez tényleg homály. Mert ahogy látom sokat árulnak hordozó nélkül!
2011. szept. 6. 16:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha egyre gondolunk, akkor a hordozó az, amit beköthetsz az autóba. (?) Ezen esetben teljesen mindegy, hogy milyen márkájú a babakocsi. Illetve a hordozós babakocsiknál ugye bele lehet passzintani a hordozót,- de ez nem annyira fontos, mert babakocsiban is el lehet tolni végülis a babát.
2011. szept. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az autós hordozót eleve nem tettem rá soha a babakocsira, így én olyan babakocsit kerestem, aminek van mózes és sportrésze. A hordozót külön vettük és külön is használtuk, csak az autóban. Hordozóban nem akartam amúgy sem őt órákig tologatni.

Pici babaként jól elvolt a mózesban, utána meg a sportrészben.


Amúgy nem minden hordozó passzol a babakocsikhoz. Egyes márkáknál utólag is tudsz hozzá venni, valamelyiket már eleve úgy adják el, hogy van hozzá hordozó, mózes és sportrész is, tehát minden.

De amúgy nem baj, ha nem passzolnak egymáshoz, nem létszükséglet.

2011. szept. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

Csak azért kérdezem,mert úgy néz ki (sőt biztos),hogy fogunk kapni ajándékba egy viszonylag drága babakocsit tesóméktól. De ahogy kivettük, hordozó nincs hozzá. Nekünk viszont olyan kellene,ami a kocsira is felrakható.

Muszáj ugyanilyen márkájút venni, vagy más (picivel olcsóbb) is passzolhat a kocsira? Tényleg elég drága a kocsi,és ahogy néztem a hozzátartozó hordozók is!

2011. szept. 6. 17:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem biztos,hogy más márkájú hordozó kompatibilis lesz a babakocsival.Mi Graco Quattro Tour-t vettünk-újonnan-100 ezer ft volt,ehhez volt minden(mózes,hordozó+rögzítőtalp).Nem tudtok olyat kérni esetleg,amihez van hordozó?Csak azért,mert ha olyat akartok venni,ami valóban biztonságos(Römer,Cybex, stb.)az még legalább 40 ezer ft-os kiadás.
2011. szept. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!