Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha megvesztek valamit születen...

Ha megvesztek valamit születendő babátoknak vagy gyereketeknek és rákérdeznek megmondjátok mennyibe került?

Figyelt kérdés
Vagy hárítotok, esetleg nem azt mondjátok?
2011. szept. 8. 16:34
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Ha kérdezik, megmondom, hisz nem titok. Mondjuk, fölöslegesen nem adok ki többet a szükségesnél, nincsenek horribilis összegek, amiket költök.
2011. szept. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nagyon drága dolgokat nem veszünk, ezért simán elárulom mi, mennyi.

Egyik ismerősömnek viszont semmi árat nem mondtam, mert két gyereket nevel egyedül albérletben, neki az alacsony ár is sok.

2011. szept. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha kérdezik, én meg még emlékszem rá, akkor elmondom, aki ebben benne van, az úgyis látja az árakat, sőt van amikor tök jó árban lehet beszerezni amúgy drága dolgokat...


Egyedül a mamámnak nem mondom el, hogy mi mennyibe került. Ő segít ha tud anyagilag, azt a kicsikre költöm(ruha-cipő-játék), és ismerve őt képes lenne a különbözetet kifizetni, inkább úgy adom elő a megvett holmik árát, hogy kifértem a kapott pénzből. És így is lelkiismeret-furdalásom van, mert egyáltalán elfogadom tőle a pénzt.

2011. szept. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha kérdezik, megmondom. Én nem titkolok semmit, nem szégyellem, ha valami értékesebbet veszek. Nem kérkedek vele, de hárítani sem hárítom a kérdést.
2011. szept. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én anyukámnak nem szoktam megmondani őszintén... Nagyon fogához veri a garast szegénykém, és szörnyűlködik, ha valami nem túl drágának is megtudja a valódi árát. Pl. 250 Ft-ot adtál egy ilyen kicsi zokniért?!

Így inkább mondok mindig valamivel kevesebbet. Sokszor még úgyis leképed...

Egyébként meg szoktam mondani, hogy mi mibe kerül.

2011. szept. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kábé senki nem kérdezte még tőlem eddig, hogy mit mennyiért vettünk. De ha kérdeznék, akkor megmondanám, igaz nem vettünk olyan túl drága dolgokat.
2011. szept. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!