Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen régi, gyerekkori,...

Milyen régi, gyerekkori, esetleg mai mese könyveket szerettek olvasni a gyereketeknek?

Figyelt kérdés

2011. okt. 18. 22:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Benedek Elek koteteit vettuk meg, gyerekkoromban imadtam es azt olvasgatom neha a babamnak, de a Csipike az orias torpe cimu konyvet is meg fogom venni neki, mert arra meg a mai napig emlekszem minden szavara :D
2011. okt. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Amit nem szeretek (én sem szerettem) az a Magyar Népmesék.

A nagy szerett a Tesz Vesz Várost.

2011. okt. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Sok sok régi könyv lesz, hoyg szerti-e majd a gyerek az kiderül, de legtöbb csak mesélős, nem képes, ezért nem szoktam még olvasni neki.


Az újak közül a Bogyó és Babóca amit szeret, aztán az Anna,PetiGergő könyveket, és a 199Ft-os Trixi könyveket, azokból rengeteg van és napközben is sokszor elővesszük!

2011. okt. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
En gyerekkent a magyar nepmeseket nagyon szerettem hallgatni, ahogy a szuleim felolvastak, valamint a diafilm vetiteseket is nagyon szerettem, apukam olvasta , mi pedig tekertuk...bar ez nem a kerdesed resze, azert nagyon jo ugy is a meset hallgatni/nezni. :)
2011. okt. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Irjatok még! :)
2011. okt. 18. 22:38
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Bogyó és Babóca... Icinke-picinke (népmesék óvodásoknak), kedvence: A kiskakas gyémánt félkrajcárja. A sehány éves kislány, Ablak-Zsiráf... nem mesekönyv, de nagyon szereti a háromévesem. Franklin, a teknősbéka. Kisvakond.
2011. okt. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

lanyom kedvence a Hercsula cimu verseskonyv :)

keresztelojere kapta baratnomtol

2011. okt. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Labdarózsa c. könyv. egy kiskutyáról szól .iszonyat kedves az egész. imádom.
2011. okt. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Én a Vackort nagyon szeretem, olyan jó rímek vannak benne, kész öröm olvasni nekik :)

Az Anna, Peti és Gergő könyvek is jók, csak nagyon rövidek a szövegek és egy kicsit idegesít, hogy minden mondatban benne van mindenki neve :)

2011. okt. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

2 évesemnek még nem olvasok mesét, mesélek neki, de szeretjük nézegetni a könyveket és 1-1 történetet néha szívesen meghallgat könyvből is. (Szereti, ahogy vezeti az ujját a betűkön, én meg olvasok.)


Szutyejev: Vidám mesék

Bogyó és Babóca

2011. okt. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!