Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mitől vérezhetek ennyire? 4...

Mitől vérezhetek ennyire? 4 hónapja szültem,tegnap du megjött,ma meg szó szerint dől belőlem a vér! Baj lenne?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 21. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Bizony nekem is ilyen mióta második baba is megvan!Első nap 2 óránként kell tampont cserélni,úgyhogy átálltam a szuper méretre!Azért ha nagyon elhúzódna menj orvoshoz!
2009. ápr. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

Remélem nincs baj!

Milyen ídős a babod?

2009. ápr. 21. 19:14
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szió!

A szülés utáni első menstruációm nekem is ilyen erős volt. Már valamivel enyhébb, de még mindig több, mint szülés előtt volt.

Nyugi, nincs semmi gond!!!

2009. ápr. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia!Már másfél éves elmúlt,de 16 hós volt mikor megjött a mensim!Addig szopizott.Tegnapi vagyok.
2009. ápr. 22. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem 6 hetes volt a babám, mikor megjött, és nekem is át kellett térnem a maxi méretre... Most 8 hós a picim és még mindig bőséges, remélem, hogy később csökkenni fog ez a mennyiség!

Minden jót Neked!

2009. ápr. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia

Mindenképen menjél orvoshoz.

Én is töbször voltam és szerencsére minden OK.

Na most hogy menyire vérzel nem tudom, csak anyit mondok hogy én 2 és fél éve szültem, és azóta a második mensi napomon szinte úszok. Szülés után elhsználtam a megmaradt Tena betéteim, most a régebben bevált két éjszakai betét + vatta éjeli csomagolás sem elég. A második nap semmi a mensire gyártot betét vagy tampon nem elég hosszabb időre, ilyenkor éjelre ősszetürt törölköző+nejlon kerül este a bugyimba,másnap ha meg még mindég nem akar csilapodni,a munkahelyemre egy felnőtt pelust veszek fel amit persze megfelelően el kell dugni, bő soknya stb.

Remélem hogy te mégsem vagy az én helyzetembe.

2009. ápr. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!