Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tényleg "asszonyos" maradok?

Tényleg "asszonyos" maradok?

Figyelt kérdés

5 hónapja szültem. Van rajtam 15kg felesleg. Elkezdtem fogyózni, és sportolni, szépen el is indultak lefelé a kilók. A "régi" ruháim a szekrényben állnak, én meg sóvárogva nézegettem őket. Édesanyám azt mondta hiába nézegetem így, mert soha többé nem fogok beleférni nagyrészükbe. Hiába fogyok le, állítólag a csípőm már mindíg széles marad. Szerinte "asszonyos" lettem!

Mi a tapasztalatotok ezügyben?


2009. ápr. 21. 19:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
tapasztalatom nincs, viszont a csípőcsontok szüléskor távolodnak kicsit egymástól legjobb tudomásom szerint
2009. ápr. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyáltalán nem biztos. Én is rendszeresen próbálgattam a szűkebb farmerjaimat és egyszercsak feljöttek rám, pedig előtte reménytelennek tűnt. Ráadásul nem is látszott rajtam, hogy fogytam, inkább a csontok mentek összébb.
2009. ápr. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem is anyukám riogatott , hogy majd 3 gyerek után ilyen meg olyan leszek... A csudát . a csípőm tényleg szélesebb lett egy picit , de nem vészes ! A régi ruháimat tudom hordani , igaz másfél év kellett hozzá, hogy a testem nagyjából visszaálljon a régi formájához hasonlóan .
2009. ápr. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Arról én is hallottam hogy a csípő csontok távolodnak,és szélesebb lehet a csípő,de nem bizots hogy ez valóban meg is történik.A sógornőm is 15kg-t hízott szülés alatt,és neki sikerült lefogynia.Ami a furcsa benne hogy nem rögtön szülés után fogyott le, hanem évekkel később,és fantasztikusan nézki.A combján mondjuk meglátszik hogy sokat fogyott,de ezt leszámítva nagyon jól nézki.Szerintem várd meg mire lefogysz,és aztán meglátod mi a helyzet! :)

Jó babázást! :)

2009. ápr. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kislányom 3 éves, és a régi ruháimat hordom, sőt még talán egy számmal kisebbet is.)) A csípőméretem ugynúgy 90 cm, mint ahogy előtte is volt.Kb 1 év kellett hogy rendeződjön a testsúlyom, én 68kg-al jöttem haza, most 10-el kevesebb vagyok, úgyhogy fel a fejjel, ne hagyd el magad! Nem maradsz asszonyos, nyugi!
2009. ápr. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 15 hónapja szültem, 74 kg voltam teherbeesés előtt, aztán a terhesség és szoptatás alatt még jópár kiló rámjött / 90 kg-val szültem /, most 60 kg vagyok, túl egy sikeres fogyókúrán és 29-es farmert hordok, talán a 20-as éveim elején volt ez a méretem. A ruhatáramat le kellett cserélni, mert lógott rajtam minden, de örülök neki, mert kisgyerekes anyukaként lettem újra vékony és csinos nő.
2009. ápr. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én másfél éve szültem, pár hónapja kezdtem fogyózni és 1 hónap után már belefértem egy régi nadrágomba, ami korábban a combom közepéig se jött fel. A többi is már lassan jó lesz. Pedig nekem is szélesebb lett kicsit a csípőm, de nem vészesen.
2009. ápr. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem igaz. En kozel 25 kilot hiztam terhesen ugy, hogy elotte igen vekony voltam. Nem erdekelt a hizas, mert ki voltam fordulva onmagambol, szivem szerint egesz nap ettem volna, amig bennem volt a fiam, pedig alapban nem vagyok egy nagy evo.

szules utan 14 kg maradt rajtam, de az elso hetekben harom kilot meg hiztam, mert nem volt tejem es ettem boven, hatha beindul. Masfel honap utan adtam fel, akkor elkezdtem dietazni es tornazni otthon a baba mellett. Hozzateszem, hogy nem volt nehez dietazni, mert az etvagyam vissza allt a terhesseg elottire, magyarul a beka s.gge alatt van.

Most negy es fel honapos a fiam es mar masfel honapja jok ram a regi ruhaim kivetel nelkul, pedig igencsak szuk darabokat hordtam. A sulyom a regi, de sokkal jobb formaban vagyok a tornanak koszonhetoen, izmosabb vagyok es centiben vekonyabb. Most mar ott tartok, hogy harom hete vennem kellett ket uj nadragot, mert a szules elottiek (a legszukebb farmeromon kivul) lognak rajtam!

Most probalok hizokurat tartani, mert ket hete elkaptunk egy hanyos-hasmenos virust, nekem is es a babamnak is hasmenesunk volt es ez, valamint a gyerek miatti idegeskedes meg lehuzott rolam harom kilot es mar minden voltam csak nem szep. Nemtom mi lesz, ha elindul es ilyen pocsek lesz az etvagyam, akkor szerintem en csont es bor leszek...

A csipom tenyleg szelesebb, de nem sokkal, baba elott volt 92 cm, most meg olyan 94-95 korul van. Ennyi szerintem boven belefer, ettol meg jok a regi ruhak.

Ne keseredj el elore, tegy meg mindent, hogy olyan legyel, amilyennek te szereted magad es raersz akkor ketsegbe esni, ha valoban nem sikerul, de ilyen meg nem lesz! :-)

Jo babazast es sikeres csinosodast!

2009. ápr. 22. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, és a biztatást!
2009. ápr. 22. 06:44
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
igaz. átalakul a test. egyik ismerősöm kevesebb kiló, mint a terhessége előtt. a terh. előtt hordott ruhái mégsem mennek rá, mert átalakul a test. tehát nem a kilók számítanak, hanem a testarányok.
2009. ápr. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!