Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha nyaralni mentek, viszitek...

Ha nyaralni mentek, viszitek a babakocsi összes részét?

Figyelt kérdés
Bár nálunk még csak most fog születni baba, elég kirándulósak vagyunk. Ha mentek több napra,akkor melyik részét viszitek? Gondolom a hordozó alap, mert ugye abban visszük, meg a mózes. A sportrészt ti viszitek?
2011. szept. 9. 10:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A gyerek kora számít. Ha még csak fekszik, akkor minek a sportrész??? Ha meg már ül, akkor ki az a bolond, aki viszi a mózest???

Ha megszületik a baba, majd látod, éppen melyik lesz az aktuális, és a praktikus:)

2011. szept. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Így van, ahogy az első is mondja, sportrész VAGY mózes, a kettőt úgysem használod egyszerre! Amíg kicsi, nem használhatod a sportrészt, hacsak nem dönthető teljesen vízszintesig. HA ilyen a kocsitok, akkor utazáskor elég szerintem csak a sportot vinni, mivel az talán könnyebben szállítható. Ha meg már elég nagy a baba, hogy ülni tudjon, úgysem tűri meg magát a mózesben...
2011. szept. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nekem nem volt szétszedhető babakocsim hanem egy egyszerű esernyőre csukható fektethető sport kocsim így én minden alkatrészét vittem + hordózó mert abban volt az autóban


ha olyan amihez több rész is csatlakoztatható akkor az számít h a baba mekkora mármint mennyi idős

és mennyit lesz a babakocsiban ha keveset akkor alaprész + hordózó

ha sokat akkor mózes is pluszban

no meg nem mindegy mikor mentek

ha meleg van és fektethető a sportrész akkor azt


de ha komolyan kirándultok akkor egyszerűbb a kendő

2011. szept. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!