Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mást is kiborít az éjszakázás,...

Mást is kiborít az éjszakázás, vagy csak engem?

Figyelt kérdés

Kisfiam 11 hónapos, az első időszak nagyon durva volt.Alig aludtunk éjszaka az első 6 hétben, de tényleg alig.

aztán 4-5 hónapos korától kb 6-7 hónaposig ügyesen aludt estétől hajnalig, viszont azóta megint úgy kel majdnem mint egy kisbaba...este 8 körül leteszem, ekkor van egy hosszabb alvás, kb 5 óra, aztán 2-2,5 óránként fent van:(

És nem rövid ideig...nap közben csak 5 perceket szopizik,éjjel viszont képes 20 percet is a cicimen csüngni, míg el nem alszik...

Lehet hogy azért vagyok jobban kiborulva most, mert náthásak vagyunk, és azt a picit is rosszul alszom, de már kivagyok:(

Ma éjjel kelt fél1kor, 3kor, aztán 5:50kor már kezdődött neki a nap....

Biztos vannak, akiknek durvábbak az éjszakáik, de én már ettől is kivagyok sokszor:(


2011. szept. 10. 09:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Óóó, szegény! El bírom képzelni hogy ki vagy:-(

Nem jönnek a fogacskái a kisfiadnak? Akkor szoktak újra nyugtalanul aludni.

Nekem már 2 éves múlt a kisfiam, Ő átalussza az éjszakát, de 3 hét múlva érkezik a tesó, már hetek óta nem tudok éjjel aludni, annyira kényelmetlen a nagy pocakom. Szülés után megint csak éjszakázni fogok egy darabig, úgyhogy átérzem a fáradtságodat...

Kitartás, ha kint lesz sz összes foga nyugodtan fogtok aludni éjjel:-)) Addig kell kibírni...

2011. szept. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

de,jönnek sorban a fogai...lehet tényleg ez az ok, bár nem tudom...

Amúgy mi is szeretnénk kistesót, de sokszor azon gondolkozom, hogy lesz elég energiám...

könnyű szülést neked:)

2011. szept. 10. 09:25
 3/8 anonim ***** válasza:

Köszönöm!

Hát igen, ha a kisfiam még mindig éjszakázna biztos nem vállaltam volna be a tesót:-)

De szerencsére vele minden elég könnyű volt, már kipihentem a kezdeti fáradtságot, ezért vállaltuk be a másodikat. Ő meg kislány lesz, úgyhogy az álmom valóra vált:-) Egy fiú- egy lány:-)

2011. szept. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Engem nem,igaz,én bagoly típusú vagyok...a fiam 3 éve múlt,és kb. 1! hónapja nem ébred fel,és hív át.Addig 2x-3x is.Na,gondolhatod mennyit(nem) aludtam.És szeretnénk még 1 gyereket.
2011. szept. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mármint 3 éves múlt.
2011. szept. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Én is nagyon szeretnék egy kislányt:)))

csak a kisfiunk 1,5 év alatt jött össze, nem szeretnénk nagy korkülönbséget a tesók között, így igen csak gondolkozunk rajta, hogy mikor kezdjünk el próbálkozni...


Neked is köszi másik válaszoló, én lennék a legboldogabb, ha nem fárasztana az éjszakázás, akkor nem lenne semmi bajom az tuti:)

2011. szept. 10. 10:45
 7/8 anonim ***** válasza:

Nappal tudsz aludni, pihenni? Mert erre az az egy gyógyír van.

2 gyerekes anyuka

2011. szept. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Van mikor igen, van mikor nem...az a baj, hogy kisfiam nap közben is csak fél órát alszik egyszerre, szóval erre az időre nem tudok lefeküdni, mert takarítani, főzni is kell.

De mikor felkel, és vissza tudom altatni, akkor lefekszem vele.

2011. szept. 10. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!