Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tegyek? Ez már teljesen...

Mit tegyek? Ez már teljesen kiborít?

Figyelt kérdés
Van egy munkatársam aki állandóan azt szajkózza hogy jobb lenne ha már elmennék gyesre,meg hogy milyen jó fiatal anyukának lenni,meg ilyenek,pedig tudja nagyon jól ,hogy ez a célom, de ez nem úgy működik hogy eldöntöm hogy terhes leszek és egyből összejön. Előzmény: Ez az illető nagyon sokáig táppénzen volt egy balesetéből adódóan és én kerültem a helyére. Szerintem csak vissza akarja szerezni a régi helyét de akkor miért engem nyaggat ilyen hülyeséggel? Tudja mindenki mennyire szeretnék már babót. Már nagyon kiakaszt az ilyen dumájával sajnos nincs tisztában azzal ,hogy nekem ezek a dolgok mennyire fájnak. Hiába szólok neki. Már a többi munkatársamnak is mondogatja hogy " én mondom neki hogy menjen minél előbb gyesre, de hát..." Ez már nagyon idegesít, felrobbanok a dühtől. Ti mit tennétek a helyemben?
2011. júl. 18. 20:25
 1/8 anonim ***** válasza:

A következő alkalommal, amikor megjegyzi ezt, ott és ahol vagytok határozottan megmondanám neki, hogy ez neked nagyon rosszul esik és még egyszer nem szeretnéd ezt a sopánkodást hallani. Ha ennyit tud szajkózni, ne szóljon hozzád.

Ennyi, tömören velősen.

2011. júl. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez nagggggyon gáz! Mondd meg neki, hogy menjen el ő gyesre! Akkor is, ha ő nem akar, mert te ezt mondtad neki!
2011. júl. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A klasszikus válasz: " Szerinted érdekel itt bárkit rajtad kívül a nemi életem? De ha kiváncsi vagy bármire, kérdezz nyugodtan, max elküldelek a p...a" Tuti, hogy soha többé nem hozza elő a témát:-))
2011. júl. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Akár mondhatod neki azt is, hogy panaszt teszel ellene zaklatásért, amiért ilyen szinten belemászik a magánéletedbe! A főnöknek is mondhatod, hogy ennyire ráér!
2011. júl. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az ilyen ellen csak a határozott és hangos fellépés segít, lehetőleg úgy, hogy jó sokan hallják! Küld el a p.csába, hogy szakadjon már le rólad! :)
2011. júl. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hát azt hiszem ha még egyszer előhozza a témát jól leordítom a fejét ,hadd hallja mindenki,mert már nagyon elegem van belőle. Most szerencsére külön műszakban vagyunk,de így is elkerülhetetlen hogy találkozzunk. Köszi csajok mégegyszer!
2011. júl. 19. 10:42
 7/8 anonim ***** válasza:
én megmondanám neki, hogy "Tudom, hogy azért szeretnél gyesre küldeni, mert fáj neked, hogy én kaptam meg az egykori munkádat, s mivel nagyon jól csinálom, nem is kapod vissza!" vagy azt, hogy "Úgy veszem észre az én szexuális életem jobban érdekel téged, mint a sajátod. Talán, mert neked nincs is?"
2011. júl. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok.

amúgy nálunk is ez van. az ilyen emberek azon élvezkednek, hogy teljesen lerombolják az önbecsülésünket (ami már amúgy is elég alacsonyan van, hiszen nem sikerül a baba)! pont az ilyen "kedves" beszólások hiányoznak még nekünk! én is nehezen tudom feldolgozni a "Na, nem jön a baba?" vagy "Terhes vagy már?"... Engem is kiborít!

2011. júl. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!