Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Őszintén:ezek mellett a...

Őszintén:ezek mellett a feltételek mellett vállalnátok-e babát? Nagy, újszerű, összkomfortos tanya, stabil munka, stabil párkapcsolat, hitel nélkül?

Figyelt kérdés

Mivel tanyán szerettünk volna élni,tanyát vettem.Nincs földünk,se jószágunk,se állataink,semmi ilyesmi.

Főút mellett lakunk,buszmegálló is közel van,posta is jár,tudunk fűteni(gázzal vagy fával is)van vizünk,villanyunk,tv,net...A ház 15 éves,tehát nem egy őskövület.


De a rokonok szerint "ilyen körülmények közé"(tanyára)nem lehet gyereket vállalni,azt mondják,hogy költözzünk faluba(ahhoz hitelt kellene felvenni meg nem is szeretnénk vissza költözni faluba,falun laktunk elég volt)

Mert mi van,ha: beteg a gyerek,hogy ér ki a mentő(7 kilométer a város,a falu sokkal közelebb,a szomszédhoz is 5 perc alatt kiért a mentő)

Hogy megy iskolába stb...(hogy menne,busszal vagy biciklivel mint mások)

Ilyen badarságokkal idegesítenek.Nem,hogy örülnének,hogy szépen boldogulok szülői segítség nélkül és szeretjük a párommal egymást?Nem tudom mi bajuk van azzal,hogy tanyán élünk.

Anyagi helyzetünk is stabil.

22/L és 27/F


2011. szept. 11. 14:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Én simán vállalnék a helyetekben babát.
2011. szept. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne vállalnék! Ne foglalkozz azzal ki mit mond.
2011. szept. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
nem érdekelne senki véleménye. szerintem tökéletesek a körülmények, simán vállalnám. mások sokkal-sokkal rosszabb körülmények közé vállalnak babát. hajrá!:)
2011. szept. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Simán vállalnék.
2011. szept. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Tanyára?? Ilyen körülmények közé? Geyereket?


IGEN.. vállalnék a világon neki lesz a legjobb dolga. Edzett és egészséges lesz a jó levegőtől, így nem kell hozzá mentő ha beteg lesz. Iskolából sem marad majd ki. stb... Ne is törődj velük alpári elmaradt lüke falusi mind.

2011. szept. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Naná, hogy! még szép! :-)))
2011. szept. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Miért foglalkoztok azzal,hogy ki mit mond? Más ha azt mondja,hogy ugorjatok kútba,akkor megteszitek? Na látod!


Sok sikert a babaprojekthez!! :-D

2011. szept. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Még szép. Mi városban lakunk. Mostmár szépre dagadt lakáshitellel, alig bírjuk ki a hónap végéig...2 gyerek van, mindenük megvan ettől független, de azon vagyunk épp, hogy eladjuk a házat és kiköltözzünk tanyára. a gyerekek is sokkal boldogabbak lennének a szabadságban! Itt már lassan ciki, ha nem a gép előtt ül és játszik, ház az én kölykeim sose fognak megülni a gép előtt...csak épp így játszótársuk nem nagyon akad. Ezerszer boldogabbak lennének tanyán. Hidd el mindent megfogsz adni a trónörökösnek! Már eleve azt, hogy szabad..ez rengeteget jelent egy kis gyerkőcnek. Ha ordítva rohangál az udvaron senki nem szól meg stb...
2011. szept. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
29%

NEM.

Bp-en élek, soah nem kötöznék el innen.

2011. szept. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
bar nekem lennenek ilyen jo korulmenyeim!!!! :)
2011. szept. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!