Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Most kellemetlenül kéne...

Most kellemetlenül kéne éreznem magam? Hosszú évek után úgy alakult az életünk hogy 2 gyerkőccel pocakosan bér családi házban élünk..

Figyelt kérdés
Viszont kiegyensúlyozottabbak vagyunk így most, mint az elmúlt 1 évben bármikor.kellene emiatt szégyenkeznem,mert mások szerint igen...arról hogy igy alakult nem tehetünk,miért kell még bosszantani is az embert?egyáltalán miért kell az ilyeneknek foglalkoznia az életünkkel???
2009. ápr. 22. 21:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én saját lakásban élek a családommal, egy kislánnyal és jelenleg pocakosan. A lakáshitel havi 70 ezer és nem ez az egyetlen hitelünk. Úgy gondolom, hogy semmivel sem jobb saját lakásban élni, talán annyni, hogy ha 25 év múlva majd letelik a hitel, akkor elmondhatom, hogy van mit átadnom a gyerekeimnek. Ha megérem.
2009. ápr. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy én vagyok fáradt, de nem igazán értem a kérdést. Az a probléma, hogy bérelt házban laktok? Ha igen, ne törődj vele, légy boldog a kicsikkel, és ne foglalkozz senkivel!
2009. ápr. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
nekünk is volt saját és tervezzük is hogy veszünk de most igy olyan nyugis vagy nem is tudom rá a jó szót,és pontosan a sokféle hitel meg mizéria ami mindig megkeseritette a mindennapjaimat és most meg vagyok nyugodva..szerintem ezen nincs mit szégyelnem...nem?terméeszetesen nem igy óhajtom leélni az életemet....
2009. ápr. 22. 21:36
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne törődj a rosszindulatú megjegyzésekkel.

Pont most mondták a TVben, hogy csak a magyarok ilyen tulajdonpártiak ingatlan-ügyben, máshol Európában meg máshol is teljesen normális a bérlakás vagy bérház. Csak mi magyarok vagyunk ilyen hülyék, ha emiatt lenézünk másokat...

2009. ápr. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszönöm aranyosak vagytok,komolyan jól esik hogy vannak még normálisan gondolkodó emberek:)mostmár még jobban érzem magam!köszönöm nektek!
2009. ápr. 22. 21:39
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Sztem nem kellene ezzel foglalkoznod...inkább a 2 gyerkőccel és a pocaklakóval.Ha te így érzed jól magad,HAJRÁ!Tényleg csak mi magyarok vagyunk ilyenek,más országokban teljesen jól és biztonságban érzik magukat az emberek a bérleményeikben is.És valóban,senkinek semmi köze ahhoz,h ti hogyan életek.
2009. ápr. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mi is albérletbe mentünk haza a babával annak idején. De az nagyon pici volt, 35 nm, még akkor vettük ki, amikor babáról még szó sem volt, így költözni kellett. Szerencsére a férjemnek már volt egy lakása vidéken, amit el tudott adni, így abból, szoc. pol-ból és valamennyi hitelből megvettük a lakásunkat :) Engem valahogy megnyugtat, hogy a saját lakásunkban vagyunk, nem izgulok azon, hogy esetleg a tulaj mikor fog kirakni, mert kell neki a lakás. És nem utolsó sorban, ha már havonta fizetek, akkor fizetek a sajátomért, hogy egyszer majd a fiamé lehessen.
2009. ápr. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Megértem a kérdezőt! Azt gondoltam eddig, hogy csak én vagyok így ezzel a dologgal. Szóval lassan 2 éve költöztünk be a saját házunkba és megállapítottuk a férjmmel, hogy sokkal boldogabbak voltunk bérelt lakásban, mint a "sajátban" (majd 25év múlva lesz saját). Valahogy könnyebbnek tünt, nem éreztünk akkora felelősséget, vagy nem is tudom mi miatt. Egyébként én sem értem a magyar gondolkodást, más országokban többnyire bérlik a házakat és sokkal jobban, tartalmasabban élik az életüket, mint nálunk. Szerintem..
2009. ápr. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nézz át a nem normális embereken. Mi is albérletben lakunk és van egy gyönyörű kisfiunk sőt még szeretnénk kistesót. Saját házra gondolni se merünk, aztán meg ne tudjunk enni??? Igen jó lenne saját is, de nem azért fizetni 25 éven át? Ki tudja, lehet hogy nyerünk a lottón, vagy örökölünk! És akkor lesz saját. Aztán az is lehet, hogy elköltözünk ebből a mocskos országból. Nincs hercehurca az eladással stb. Nyugodj meg, várd a gyönyörű babád és légy nagyon boldog. Mert hát ez a fontos, nem a mások baromsága. Szerintem:)
2009. ápr. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Emiatt egyaltalan ne aggodj. Akinek hitelre van lakasa az sem a sajat lakasaban lakik hanem a bank tulajdona. Majd 20-25 ev mulva mondhatja, hogy a sajatja addig nem. A kulombseg csak az, hogy az aki alberletbe van masnak fizet. Aki meg hitelre vett az a banknak fizet es ido elteltevel az ove lesz. Sajat lakasa csak annak van aki nem fizet hitelt sem alberlonek sem banknak. Ne foglakozz az ilyen beszollasokkal mert haromnegyede az orszagnak nem sajat lakasban el es nem sajat lakasban neveli fel a gyerekeit hanem alberletben vagy a bank tulajdonaba. Egyebkent teljesen egyettertek a 21:37-es es 22:16-os valaszadoval.
2009. ápr. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!