Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha minden feltétel adott...

Ha minden feltétel adott lenne, akkor mikor szülnél/szültél volna először illetve hány gyerkőcöt vállalnál/vállaltál volna?

Figyelt kérdés
2011. szept. 15. 21:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
24-25 évesen 2 gyereket.
2011. szept. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

az elsőt 22-23 évesen

3 gyermeket

2011. szept. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk adott volt MINDEN(saját ház(hitel nélkül),2 autó(szintén hitel nélkül),vállalkozás,így az első 20 évesen jött(én voltam annyi).Már 2 gyerekünk van,a 3.babát most "gyártjuk"...
2011. szept. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Kb 22 évesen szültem volna először.

De végül jobb,hogy így alakult.

(26)

2011. szept. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen lett volna másképp,más időpontban. De ahogy alakult,az nagyon jó lett! 28 évesen estem teherbe,ikrekkel!

25 évesen ismertem meg a férjem,hagytunk magunknak kis időt kettesben,de akartunk babát mindenféleképp. Én csak azt kívántam,hogy még 30 éves korom elött legyen babánk. Azt nem gondoltam volna még a 28. szülinaponom sem,hogy még nem töltöm majd be a 29-et és 2gyerekes családanya leszek:)

Még egy babát biztos szeretnénk.

Azt tudom,hogy nem bánom,hogy nem szültem túl korán,kiélveztem az életet és rengeteg élményem van barátokkal, stb...De ismétlem,honnan tudjam jobb lett-e volna,ha nem így alakul?

2011. szept. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha minden adott lenne/lett volna, 25-28 évesen szültem volna az elsőt, és négyet simán bevállaltam volna 40 éves koromig bezárólag. (A férjemmel közösen végül kettő mellett döntöttünk, akiket 34 és 36 éves koromban szültem, de nem panaszkodom!)
2011. szept. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

3-at, max négyet. Igazából elégedett vagyok azzal, ahogy eddig csináltuk, így nem ragaszkodom ahhoz, hogy jó lett volna hamarabb gyermeket vállalni. 28 évesen szülte először, most 30 vagyok és nincs kizárva, hogy lesz még baba, de már beszéltünk a férjemmel róla és azt mondta, hogy nem az anyagiak fognak dönteni abban, hogy lesz-e 3 baba, hanem az, hogy kettő között mennyire tudjuk megosztani a figyelmünket és ez mennyire marad meg, ha meglesz mind a 3.

1 gyerekes, 26 hetes km.

2011. szept. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

En 25 eves voltam, amikor az elso gyereket vallaltuk es egy evvel kesobb mar szuletett a masodik gyerek is.

Akkor is igy lattuk jonak, sajat dontes volt a kis korkulonbseg es az is, hogy huszonevesen vallaljunk gyerekeket.

Most is ugy gondolom, hogy igy kellett csinalni, vannak nehezsegek, de nekunk igy jo.

Mi szeretnenk meg egy gyereket, most 28 vagyok, ugy gondoljuk, hogy kb 2 ev mulva vallalnank a harmadikat.

2011. szept. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

35 évesen szültem, de ha minden így alakult volna 20-22 éves koromban, akkor természetesen akkor szültem volna.

Nem bántam meg, hogy most szültem, de látom azokat az előnyeit a fiatal anyaságnak amiket én már nem élvezhetek.

2012. márc. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
17-18 évesen válaltunk volna a párommal, kb:5-7 gyereket
2012. nov. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!