Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Römer gyerekülést használók,...

Römer gyerekülést használók, nem zavarja a gyerkőcöt h csak korlátozottan lát ki az ülésből?

Figyelt kérdés
Értem én h biztonság szempontjából jó, ha minél védettebb oldalról, de a lányom halálosan unatkozik autózás közben és gyakran ordít fél órákat, vacillálok a Maxi Cosi Tobi és Römerek között, pont a kilátás miatt, hátha jobban lekötné magát(ADAC tesztje mindkettőnek nagyon jó). Szerintetek?
2011. szept. 18. 10:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Mind a kettobol kilat, de a legjobb, ha van a kocsiban is jatek, es azzal foglalja el magat.
2011. szept. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mi is ezek között gondolkodtunk aztán maradt a römer, annak volt a legjobb a tesztje.

tesóméknak tobi volt és 3 év alatt úgy kifakította a nap hogy rózsaszín lett a piros.


de döntsd el te. ha már megvan a römer én nem cserélném le mert mindegyik drága.


nekem jól elvan a lányom, habár nekünk magas az autónk, lehet az autóval van a baj nem az üléssel. meg igazítsd úgy az utakat hogy pl ott alugyon stb...

2011. szept. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nekünk sprotos kocsink van, nagyon jól beleillik az ülésébe a römer ülés, szereti is a gyerek, vagy legalábbis eddig nem reklamált.

anyu kocsijában viszont rémálom! sokkal magasabban van, ki is lát jobban, de a háttámla és az ülés háta között van vagy 20 centi üres tér, és a biztonsági öv sem fogja rendesen az ülést. be szoktam tömni a lyukba egy kispárnát, hogy legalább ne csúszkáljon... szóval mielőtt vennétek akármilyet is, tegyétek bele próbaképpen a kocsiba.

a kifakulás ellen mi tartunk a kocsiban egy plédet, ha kiszáll a gyerek, rádobom az ülésre. ha meg elalszik benne, be is tudom takarni!

2011. szept. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
na szóval sportos a kocsink... bocsi:)
2011. szept. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekünk is Römer van, mi úgy oldottuk meg, hogy középre kötöttük be a gyerekülést, és így mindent lát.
2011. szept. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, végül végigpróbálás után besafe lett, de ugyanilyen korlátozott a kilátás. Mindig van ezer játék a kocsiban,egy idő után nem érdekli, aludni nem hajlandó, ezért lenne (lett volna fontos), h legalább nézelődjön, gyakorlatban elválik.Az eladó szerint a biztonság a fontos, majd megszokja, vagy mi az üvöltést:-)

A plédes megoldást köszönöm, jó ötlet!!!:-)

2011. szept. 19. 07:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!