Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerinted szép név az Edit?

Szerinted szép név az Edit?

Figyelt kérdés
Ha igen, hogyan becéznéd?
2011. szept. 16. 19:35
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik. :) van egy nagyon jó Edit barátnőm, őt nem becézzük, csak Edit, nagyon ritkán Edu. :D
2011. szept. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
66%
Nekem nem tetszik. Nem a becézés miatt, sosem értettem, ez mire jó, hogy LEHESSEN becézni a nevet, hiszen az igazi beceneveket maga az élet adja. De egyszerűen nekem nem jó kimondani azt, hogy Edit.
2011. szept. 17. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Nekem sem tetszik. Nem fiatalos név,körülöttem mind az idősebb nők között fordul elő.
2011. szept. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szép. Dittinek becézném.
2011. szept. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Az legalább kiderült, hogy nem túl gyakori név:)

Nekem a kemény hangzású hagyományos nevek tetszenek: pl Judit, Ági, Kati..úgy látom ezzel egyedül vagyok:(

2011. szept. 30. 07:35
 16/26 anonim ***** válasza:

Ditti, Detti :))

Am kisgyereknek inkább becézve tudnám elképzelni :))

2012. márc. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim válasza:

akkor itt van még egy Edit, aki utálja a saját nevét.

nem tetszik, utálom, már gyerekkoromba is utáltam, főleg amikor becéztek Editkének, Edkónak, Edónak meg ki tudja még milyen idióta beceneveket aggattak rám. ha lehetne, meg is változtatnám valami másra. de ha jól tudom, keresztnevet nem lehet változtatni. a "H" betűt is azért szoktam utána rakni, mert úgy még valahogy elviselem.

2012. márc. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, így hívják az anyukámat is, de nem emiatt, csak olyan jó a hangzása, az ilyen germán eredetű nevek általában tetszeni szoktak. A saját korosztályomban is (21 vagyok) viszonylag sok Editet ismerek...
2012. okt. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 alízbogár válasza:
Edit vagyok, volt idő mikor nemszerettem, de rájöttem, hogy jo nev mert kitúnök a sok Móni, Judit, Anikó, Krisztinák közül.Becézése Editke, Ditti, Detti, Edike, és Bedi mint ahogy engem hív mindenki
2014. aug. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Nem olyan szép

Vannak jobbak

Pl. Jázmin, Lívia, Fanni

2014. aug. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!