Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi idős terhes voltál,...

Mennyi idős terhes voltál, amikor közölted a pároddal és a rokonokkal, hogy gyermeket vársz? Megvártad a "kritikus" 12. hetet vagy nem?

Figyelt kérdés
2011. szept. 17. 10:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Párom már elejétől tudta mert együtt terveztük anyum és az egyik testvérem 7hetes voltam. A többiek anyumtól tudták meg.
2011. szept. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Párom rögtön tudta! Anyuéknak pedig másnap mondtuk el!:) Annyira boldogok voltunk,hogy nem is tudtuk volna titkolni!:) Annyit kértünk tőlük,hogy ha nem muszáj még annyira ne reklámozzák. Bár nem vagyunk babonásak! Szóval nálunk elég korán tudta mindenki!


26 hkm

2011. szept. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%

Az én férjem is az elejétől tudta, együtt vártuk a csíkok megjelenését is a teszten! :)

Anyukámék és anyósomék 6-7. héten tudták meg. A távolabbi rokonoknak és barátoknak 10-12. hét környékén mondtuk el!

2011. szept. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%

Első terhességemnél a párom délután tudta meg, a család többi tagja csak a 12. hét után.

Második babánál a páromnak is csak a + teszt után 4 nappal mondtam el, mert külföldön dolgozott. A család akkor is csak a 12 hetes uh után értesült a dologról.

2011. szept. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%
A férjem az elejétől tudta, a családnak a 12. hét után mondtuk el. /A család nőtagjai azonban már sejtettek valamit :))) /
2011. szept. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Párom azonnal az első teszt után, aztán a második teszt eredményét anyósék is látták, mert náluk csináltam meg, és akkor rögtön felhívtam az én szüleimet is, hogy közöljem a hírt. Kollégáknak pedig a következő munkanapon, mikor mentem dolgozni, elmondtam. Nagyon jóban vagyok mindenkivel, különösen a főnökasszonyommal, így nem akartam senkit átverni. És nem is tudtam volna titkolni, nem vagyok olyan típus. Ráadásul nagyon hamar látszódott is, 7 hetesen már lecseréltem a nadrágjaim zömét, mert derékban szűkek voltak. Nem lettem volna képes várni vele a 12. hétig, és nem is paráztam azon, hogy jaj, mi lesz, ha... úgy álltam hozzá, hogy meg fog születni, és kész. És most már 2 éves lesz a nagyfiú. :)
2011. szept. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%
Párommal akkor, mikor a doki megerősítette (nem terveztünk ugyanis gyereket, így nem "vártuk"), a szülőkkel, rokonokkal a 12. hét után.
2011. szept. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%
Párommal együtt teszteltünk, anyumnak a tesztelés után mondtam el, a család többi tagjának meg 11 hetesen (pont karácsony volt:D)
2011. szept. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%
az elsőt 13-15 hetesen, a 2.-at 18 hetesen. A párom kezdettől tudta mindkettőt, tervezett babák mindketten.
2011. szept. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

A férjem a kezdetektől tudta, mert együtt terveztük és a tesztet is együtt csináltuk.

A nagyszülőknek 6-7 hetesen, amikor már biztos volt, az orvos is látott és uh-n is megnézték.

A rokonok-ismerősök pedig folyamatosan megtudták, nem titkoltuk el.

2011. szept. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!