Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor közöltétek a párotokkal...

Mikor közöltétek a párotokkal és rokonokkal a hírt, hogy babát vártok? (hétre gondolok)

Figyelt kérdés
2011. szept. 10. 07:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A szüleinkkel, testvéreinkkel még az első 12 hét folyamán, vagyis amikor kiderül. A nagyszülőkkel, unokatestvérekkel, barátokkal csak a 20. hét után.

Sajnos nálunk fennáll a veszélye annak, h genetikai betegsége legyen, így a jelentősebb vizsgálatokig nem akarjuk közölni többiekkel.

2011. szept. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

A teszt után nem bírtuk sokáig

kb 5 hetesen .a legközelebbieknek a leghamarabb, aztán sorban.. :)

2011. szept. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

A párommal úgy alakult,hogy rögtön. Előtte elterveztem,hogy majd hogyan fogom neki előadni. Csak hát elég korán, csak viccből csináltam egy tesztet,ami időn túl pozi lett. Reggel megcsináltam, pár perc múlva ránéztem, semmi,ezért otthagytam. Este valami baromi későn értünk haza, és ahogy elmentem pisilni ott volt a teszt és rajta a halvány 2. csík. Úgy megdöbbentem,hogy kiszaladtam és kérdeztem,hogy ő látja-e. Mondta,hogy persze,hogy látja, de nem tudja mit jelent!:) Rá egy napra már időn belül is az lett. Szóval így lőttek a nagy bejelentésnek!:) Családdal rá két napra már közöltük. A család meg örömében kb. mindenkivel!:)


25 heteske

2011. szept. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A férjemnek a pozitív tesztet egyből mutattam, a mamáknak csak a doki után mondtam. Az elsővel 5 hetesen voltam, a másodiknál 7. Persze utóbb kiderült, a férjem már pedzegette nekikelőbb is, meg a barátainak is újságolta.
2011. szept. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!!!!!
2011. szept. 10. 14:15
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Anyukáméknak a teszt után azonnal.

Anyósoméknak és a többi közeli rokonnak a 10. héten.

Főnökömnek és a kollégáknak a 10. héten.

2011. szept. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk érdekes volt az egész. Csak azért csináltam tesztet, mert kíváncsi voltam, ugyanis nem volt normális ciklusom, hol megjött, hol nem, tulajdonképpen azt sem tudtam, van-e egyáltalán peteérésem. Úgyhogy "brahiból", csak úgy csináltam egy tesztet szerdán, ami először negatív volt pár percen belül, úgyhogy magam sem tudom, miért, de elraktam a szekrénybe a fürdőben. Aztán pénteken elővettem, hogy kidobom, és rajta volt a második halvány csík. Megmutattam páromnak, ő azt mondta, ez biztos nem jó már, dobjam ki. Aznap vettem még egy tesztet, gondoltam majd másnap reggel megcsinálom első pisiből, hátha biztosabbat mutat, hátha megbízhatóbb lesz az eredmény. Úgyhogy szombat reggel megcsináltam a tesztet, anyóséknál voltunk épp, és négyen izgultunk, mi lesz az eredménye. Ismét pozitív lett, ekkor már erősebben látszódott. Azonnal felhívtam a szüleimet is, elújságoltuk, hogy mi van. És pont hétfőn reggel volt vérvételem, de aznap biztonság kedvéért megcsináltam egy harmadik tesztet is, na az már nagyon erősen, azonnal mutatta a két csíkot. Délutánra megvolt az eredménye a vérvételnek: igazolta a terhességet. Azóta már 23 hónapos a nagylegény. :)
2011. szept. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

A párommal azonnal,hiszen Ő a gyerekek apja :-D

A családdal pedig csak a 12. hét után. Mivel addig bármi történhet (jó,ez után is,de az első 12 héten több a vetélés esélye)-így 2 terhességről csak mi tudunk a párommal.


Üdv:2gyerkőcös,39hkm

2011. szept. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja,anyósom a mostanit még nem tudja,ha csak valaki a családból nem mondta neki,de nem hinném,mert mindenkivel rossz viszonya van!
2011. szept. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
én is úgy vagyok vele,hogy a 12.-ik hétig nem szeretnék apáromon,meg a szüleimen kívül bárkinek is elmondani,hisz velük élek,ők jó hogy megtudják.
2011. szept. 10. 19:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!