Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen a graco quattro tour...

Milyen a graco quattro tour deluxe babakocsi?

Figyelt kérdés
Akinek van, mi a véleménye róla?
2011. szept. 17. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:

6 honap utan kitort a kereke ismerosomenek meg 1 ev utan ugyan az a kereke...valoszinuleg egy rossz szeriat fogtunk ki, mert egyidosek a gyerkocok es meg szinre is ugyan olyan volt a kocsi.Mindenki azt mondja megbizhato marka egyebkent, de nekunk nem jott be.

Viszont bazi nehez mind sulyra mind iranyitani...

2011. szept. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon nagyon JÓÓÓÓ!Imádom!Soha semmi gondunk nem volt vele.Lassan a 2. babát fogja kiszolgálni,de nem igazán látszik rajta.Én maximálisan tudom ajánlani!
2011. szept. 18. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekünk 1 gyereket gond nélkül, simán kiszolgált, pedig 2 évig szinte minden nap nyúztuk :)

A 2. gyereknél tört ki az egyik első kereke, amin igazából nem is csodálkozom, mert itt nálunk rettenetes utak vannak, sőt azon csodálkozom, hogy eddig bírta!

De amúgy azt mondták is, hogy rossz úton nem ajánlott bolygósított kerékkel használni, csak persze a kényelem nagy úr :)

A másik első kereke 2 hete tört ki, de már 2 éves a kicsi, tehát tulajdonképpen 4 ÉV(!!!!) mindennapos használat után történt. Azért ez annyira nem rossz, szerintem...

Ja és ezt leszámítva semmi baja, tipp-top állapotban van.

Bazi nehéz az igaz, viszont cserébe nagyon stabil és simán meg lehet pakolni, egy kisebb bevásárlást simán elbír az alsó kosár, a babán és a cuccodon felül persze.

Nem tudom az 1. válaszoló mire gondolt, hogy nehezen lehet irányítani. Én konkrétan 1 kézzel szoktam tolni még kanyarodás közben is és még a padkára is fel tudom úgy tolni. Oké, nem egy Stokke az tény, viszont nem is 200.000 Ft az alapára, hanem harmadannyi, de mindennel felszerelve!

Én nagyon akartam egy 2. kocsit, ami kicsi és könnyű, de egyszerűen egyikkel sem tudtam megbarátkozni, mert mindegyik olyan instabilnak és törékenynek tűnt a Graco-hoz képest.

Kaptunk kölcsön egy PegPerego Aria-t, de hát az meg egy röhej, hogy mekkora sz@r, pedig mindenki futtatja!


Szóval szerintem ennyi pénzért a Graco egy tökéletes választás!

2011. szept. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszi a válaszokat! Mi akciósan 89.000 Ft-ért vettük a Brendonban. Nagyon szimpi volt nekem is, hogy elég stabilnak tűnik (nekünk egyébként arra is van szükségünk, mert falun lakunk, nem városon a plázában fogunk sétálgatni) és persze a sok praktikus tartozék, a bázistalprész hordozóval különösen!

Megnyugodtam, akkor tényleg olyan amilyennek gondoltam.

2011. szept. 18. 10:02
 5/7 anonim ***** válasza:

Remélem ti is olyan elégedettek lesztek vele, mint mi :)

Ha elfogadsz egy jó tanácsot: egyenetlen, rossz úton tényleg iktasd ki a bolygókereket! 1-1 mozdulat az egész és megkímélheted magad a kitört kerék bosszúságától :)

2011. szept. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk is ilyen volt, 4 gyereket szolgált ki. Legutóbbinál tört ki a a kereke, de a párom megjavította. Nagyon praktikus, könnyen kezelhető kocsi. Jó választás!

2011. szept. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1. valaszolo vagyok

Mi varosban elunk, de nagyon hegyes videken (nem olyan kis dombocskak vannak itt mint otthon) es redesen kellett a kondi 1-1 hegyre valo feltolasnal.

Amikor kitort a kereke bementunk az elso boltba es vettunk egy masikat ami 3 kereku es lenyegesen konnyebb iranyitani.

A Gracot haza kuldtuk az egyik csaladtagnak es megcsinaltattak 7e ft-ert (a muanyag reszt ami eltort femre csereltek) es ok is szeretik a babakocsit.

Nekunk a hegyek miatt kihivas volt egy-egy reszen feltolni.Irtam is, hogy masoknak nagyon bevalt sajnos nekunk nem, de a kritikus idoszakot kibirta (6 honap) amikor a mozes resze miatt nagyon jo volt.Az uj kocsihoz nem vettunk mozest, mert nyar volt es amire jott a hideg ugy sem tudtuk volna bele tenni.

Remelem Nektek nagyobb szerencsetek lesz :)

2011. szept. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!