Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Varrni tudó és szerető anyukák...

Varrni tudó és szerető anyukák! Megvegyem?

Figyelt kérdés

[link]

szerintetek megéri? szeretnék gyerekruhákat, függönyöket, takarókat, játékokar varrni, pamut és más rugalmas anyagból!


2011. szept. 18. 16:16
 1/10 A kérdező kommentje:
...éS szerető anyukák" bocsi, nem tudok írni :)
2011. szept. 18. 16:17
 2/10 anonim ***** válasza:
ne vedd meg wazze, mondom, talalsz occsóbbat leirassal!!!! :D:D:D:D:D
2011. szept. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem praktikus. Túl kevés a hely a dolgozó felületen a jobbkéznek.
2011. szept. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy interlockkal nem lehet rendesen varrni, csak arra való, hogy eltisztázd az anyag szélét. Ha most kezdenél neki a varrásnak ezt ajánlom:

[link]

Nekem ez van, nagyon elégedett vagyok vele.

Már varrtam vele vékony farmert, bársonyt, streccs anyagokat, nagyon szupi. Az LCD kijelzőt egy baromságnak gondoltam, de tényleg jó, hogy a programoknál mutatja az ajánlott öltéshosszt.

2011. szept. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem ez van,es nagyon nagyon megvagyok vele elegedve.

[link]

2011. szept. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Annak akinek sok helye van, és mellette van egy sima gépe is, és sokat varr, annak megéri. (Mivel ez csak az anyagok szélének eldolgozására van, ami után kell a másik gép, hogy felhajtsd. Értelem szerűen az anyag szélét mindig levágja, így csak egy lépére használható, de arra remek, gyors és profi).
2011. szept. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Pontosan úgy van, ahogy utolsó írja! Ezzel csak szegni tudsz, varrni nem, kell hozzá egy sima varrógép is. (Nőiruha-készítő vagyok)
2011. szept. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

ohh köszönöm! még jó hogy kiírtam a kérdést :)))

egy másik kérdés akkor: minek kerül ez ilyen sokba (meg újonnan 70-be), ha semmit nem csinál, csak szeg? Én patchworkozni is szeretnék, meg tudjátok, úgy mindenfélét, lehet megtanulok szabásminta alapján hobbiszinten varrogatni, ehhez kéne egy jó gép, de nem tudom hogy kezdjek hozzá keresni :( köszönöm az eddigi javaslatokat!!!

2011. szept. 19. 08:38
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor, ha most kezdesz hozzá, vegyél egy olcsó, egyszerű alap gépet. Nem kell, hogy sok mindent tudjon, viszont azt a keveset csinálja szépen. Ajánlok esetleg egy ilyet: [link]
2011. szept. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Ne vegyél ilyen egyszerű gépet, mint amit az utolsó linkelt.

Nagyon jó gépek ezek, megbízhatóak (bár ez 10(!) éve nem volt használva), de egyenes és cikk-cakk öltést tud csak.

Egy 30-40e ft-os gép már tudja a sztreccsprogramot, több hímzőprogramot, stb.

Ha belejössz a varrásba, akkor úgyis veszel egy modernebbet, a régi egyszerű meg ott porosodik.

Nem azzal van a bajom, hogy használt, hanem az, hogy egy kb. 30 éves alap gép.

2011. szept. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!