Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van Székesfehérváron 25 év...

Van Székesfehérváron 25 év körüli, ovis korú gyermekkel otthon levő, sétálni szerető anyuka rajtam kívül?

Figyelt kérdés

Felfoghatjátok "társkereső" hirdetésként is :)))

Komolyan, nagyon szeretnék megismerkedni más anyukákkal, akik hasonló cipőben járnak, mint én: 3 és fél éves illetve 5 hónapos gyerkőceim vannak, egész nap egyedül vagyok velük itthon. A nagyot nem vették fel oviba és nagyon kell neki a mozgás, séta (nekem is!), és a találkozás más kisgyermekekkel. De a játszótéren nehéz ismerkedni, mert ha végre találkozunk olyan csapattal, akikkel mindketten kijövünk (a fiam is jól eljátszik a másik gyerekkel, és én is tudok beszélgetni az anyukával), kiderül hogy tök messze laknak, és véletlenül keveredtek oda, ahova mindig járunk :) Random gyerekekkel találkozik mindig, nem tud összeismerkedni sem senkivel.

Ráadásul jön majd a hideg idő, nem lehetünk kint egész nap, így még kevesebb esély marad barátkozni neki is, nekem is.

A barátnőimnek nincs még gyermeke, és nem tudunk még havi szinten sem találkozni, mert tanulnak, dolgoznak, vagy egyszerűen nem ugyanazt az életet élik, mint én és azt hiszik, nincs közös témánk, mert én biztos csak a kölkökről tudok beszélni. Ez nem így van, alig várom, hogy néha felnőttekkel beszéljek felnőtt témákról, és nekem a netes fórumozás édeskevés.

Jár még valaki hasonló cipőben?

(még valami: nagyon gáz, hogy kiírtam ide ezt? szánalmas vagyok, hogy nem találok máshogy új ismerősöket-barátokat???)


2011. szept. 14. 12:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem fehérváron lakok, és nem tudok napi szinten találkozni veletek, de szerintem tök jó, hogy ismerkedsz, jobb, mint ha egyedül uncsiznál.
2011. szept. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Merre laksz? Írhatnál privit :)
2011. szept. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Uszodától 2 percre :) ahova szoktunk járni: ybl játszótér, tóparti, zichy, garzon ház, belváros, pláza környéke, skála környéke. Írok :)
2011. szept. 14. 19:23
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem gáz, hogy kiírtad ide.

Hasonlóan éreztem magam, amikor a nagyobbik lányommal voltam itthon, így én is idnítottam egy fórumot a nlc-n. Találtam is egy anyukát 2 utcányira tőlünk.

A nagy lányom már ovis, a kicsi 8 hónapos és már egész más a helyzet. 4-5 környékbeli kisbabás családdal találkozunk többé-kevésbé rendszeresen, ráadásul most új anyukákkal ismerkedtem meg az oviban is. Ezerszer jobban érzem így magam.

Kívánom, hogy neked is így legyen és hogy jövőre felvegyék a nagyot az oviba!


Egyébként a védőnőnél esetleg érdeklődhetnél, hogy van-e hasonló korú gyerekes anyuka a körzetében, akit te nem feltétlenül ismersz. Nincs baba-mama kör, vagy Ringató, Tátika vagy más hasonló gyerekes-babás program a környéketeken? Ott is ismerkedhetnél.

2011. szept. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia!

Én ugyan nem a környéken lakom, és a korom is egy "kicsit" több, mint a tiéd, de ha gondolod... Nekem egy 2 éves lánykám van, aki imád sétálni és nagyon szereti a gyerekeket.

2012. jan. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!