Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen ajándékot vegyek a...

Milyen ajándékot vegyek a barátnőmnek? (Kismama)

Figyelt kérdés
Hamarosan névnapja lesz, a babát február végén fogja megszülni. Milyen ajándékot vegyek neki? Tudom, én ismerem, stb, de ez most más, mert nem értek a babás cuccokhoz, és most annak örülne a legjobban. :D Ti minek örültetek volna? Olyat szeretnék, ami hasznos is.
2011. szept. 20. 11:08
 1/10 anonim ***** válasza:

A dm-ben láttam egy pelenkatortás ajándékcsomagot: pelenkatorta-cumi-cumisüveg-játék stb.Szépen be volt csomagolva, az árát nem néztem meg. Én rácsodálkoztam, hogy de jó...egy ilyet elfogadtam volna anno.

5 hónapos kislány anyukája

2011. szept. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Dm/rossmann-ban lehet kapni baba kéz/láb lenyomat készítőt. Ez hasznos mert örök emlék marad neki az újszülött kéz ill. láb lenyomata ha megcsinálja. Esetleg valami babás fotókeretet, amibe majd a képet teszi. Babaruhát szerintem ne, mert neki lesz a névnapja nem a babának. Ha mégis, akkor 56-os ruhákban gondolkodj.
2011. szept. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Baratnomnek vettem olyan konyvet, amibe minden adatot rogzitreni lehet a babaarol + fenykepek stb es nagyon tetszett neki.

Nem tudom mi otthon a konyv neve + kapott olyan kremet amivel a hasat kellett, hogy kenegesse, hogy ne legyen csikos (ennek sem tudom a magyar nevet bocsi de bio oil markaju volt)

a lenyomat keszites is nagyon ho otlet :)

2011. szept. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A könyv neve babanapló, valóban jó ötlet, a krémé pedig striák elleni krém.
2011. szept. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én is egy babás-mamás ajándékcsomagra gondolnék, amibe bele lehet tenni pl. a következőket:

- intim mosakodógél vagy valamilyen tusfürdő a kismamának

- mellbimbóvédő krém (szoptatáshoz majd jól jön)

- intim törlőkendő

- popsitörlő babának

- esetleg pelus

- kiscipőcske

- pici zokni a babának

- kisruhában én inkább a 68-as, 74-es méretet venném, mert az egész rokonságtól szinte csak 56-ost fog kapni majd a baba, nagyobbat meg senki nem szokott nagyon venni...

- ajándék cumi

- babanapló


Érdemes benézned Dm-be vagy Rossmannba, és a babás sorokat nézd meg, sok jó ötletet gyűjthetsz onnan.

2011. szept. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vennék egyszer használatos dolgokat (törlőkendő és társai), sem ruhát, amit kinő. Olyat adnék és kapnék szívesen, amit majd esetleg kitehet a babaszobába, és ha rá néz, eszébe jutok. Pl. falra tehető játékok (fa, vagy matrica). Vannak nagyon szép festett hungarocel falra öntapadós állatkák, mesefigurák, egyebek. Nagyon szépek, a gyereknek is tetszeni fognak majd!!Vagy én a Brendonban vettem betűket-szintén öntapadós-, amiből ki lehet rakni a nevét (mi a szobabútorára ragasztottuk). Persze ha már megvan a név!:)
2011. szept. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy babás cuccoknak örülne? Én pl. februárban szültem, előtte volt a szülinapom és karácsony is, de nagyon örültem, hogy ÉN kaptam az ajándékokat, nem a baba.
2011. szept. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ötleteket!

Igen, a kérése kifejezetten babás cuccokra irányult, hogy ha vki szeretné megajándékozni, akkor ilyesmire gondoljon. :))

2011. szept. 20. 13:21
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyi időd van, de a meskán nagyon szép dolgok vannak. Anno a barátnőmtől egy általa hímzett magasságmérőt kaptam(kaptunk), nagy becsbe van tartva:-)
2011. szept. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi kaptunk barátnőm és párja által összeválogatott gyerekdalokat és mondókákat tartalmazó cd-t.Bár kicsit később veszi hasznát, de akkor nagyon jó lesz!
2011. szept. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!