Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen ajándékot vásárolhatnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ajándékot vásárolhatnék a barátnőmnek az 5. évfordulónkra?

Figyelt kérdés

Már csak alig pár nap van. 5 éve vagyunk együtt a barátnőmmel , és szeretnék valami egyedit , nagyon szépet vásárolni ami esetleg mindig emlékeztetné...

Valami ötlet ??

( fehérneműk , ruhafélék , macik , kizárva )

Én 21/f , a barátnőm 21/l


2011. aug. 10. 09:51
 1/8 anonim ***** válasza:

(Ha öt év alatt nem derült ki, mit szeretne, mégis mi honnan tudjuk?!)


Valami szép ékszer? Ezüstből (mielőtt rámsütnék, hogy anyagias dög vagyok)?

2011. aug. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jegygyűrű
2011. aug. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is a gyűrűre gondoltam. :D
2011. aug. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is a gyűrű ugrott be így 5 év után :) biztos nagyon örülne neki.
2011. aug. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

jegy gyűrű nem jó ötlet mert még nem akarom elvenni , s most pénzem sincs esküvőre :P

Gyűrű már van vagy 4-5 , tehat ez nem ok , nyakláncot is vettem már , ez sem ok :(

Egyébb "jótanács"??

2011. aug. 10. 11:27
 6/8 anonim ***** válasza:

Akkor vidd el valami emlékezetes programra, nem tudom, mit szerettek, milyen stílusú, de ha extrém sportok érdeklik, akkor valami ilyen program. Kalandpark, barlangászat stb.?

Csak hát te ismered, mi meg nem!!!

2011. aug. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A program jó ötlet, esetleg utána egy gyertya fényes vacsora.
2011. aug. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
egy naaagy méretes, sőt KIIIIIIB.SZOTT NAGY LÓF.SZT...5 éve vagytok együtt, nem ismrjük, neked kéne..szépen ülj le a sarokba, mondj el 10 miatyánkot és tedd fel újra a kérdést..csak magadnak.
2011. aug. 11. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!