Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Túl korán megcsináltunk,...

Túl korán megcsináltunk, megvettünk mindent? Mit fogok csinálni?

Figyelt kérdés

Van más is,aki elvetemült?:)

Még csak decemberben szülök, de szinte már kész a babaszoba, babakocsi meg van, ruhák 80%-a meg van. Már csak egy-két dolog hiányzik!

Még csak most megyek táppénzre. Mivel kötöm majd le magam. Attól félek vásárolok majd mind a bolond, hogy lekössem magam!

Akik szintén hamar kész voltak, mit csináltatok a szülésig?


2011. szept. 20. 16:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Én sorozatokat néztem rogyásig! :D

Meg olvastam, heti 2-3 könyvet elfogyasztottam. Vagy moziba jártunk hétvégente a férjemmel.

Használd ki alaposan a szabadidőt! :)

2011. szept. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
szülés előtt amíg van időd kezdj bele olyan dolgokba amit baba mellett már nem tudsz csinálni.
2011. szept. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem is van 3 honapom a szulesig, a babaszoba kesz. En egesz nap sutok sutiket, jokat fozok, a ferjem imadja. Es mindent megnezek a tv ben
2011. szept. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Aludj sokat...
2011. szept. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én babás dolgokat olvastam reggeltől-estig:-)

Én is hamar elkészültem az első gyerkőcnél, utána kihasználtam az időt és pihiztem, tv-ztem, olvastam, aludtam, mindenre volt időm:-) Most a másodikat várom, 2 hét múlva szülök és sajnos semmire nincs időm, sokszor eszembe jut, hogy mikor még nem volt mellettem egy 2 éves örökmozgó milyen sok mindenre jutott időm:-)

Ja, még főztem, sütöttem finomakat, kipróbáltam új recepteket.

De 80%-ban kiképeztem magam babás dolgokból, nagyon jól jött, mikor már itt volt mellettem a pici:-) Ezt tudom neked is tanácsolni:-)

2011. szept. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Főzz előre ha van fagyasztószekrényed vagy ládád, mert nem sok időd és kedved lesz szülés után főzőcskézni. Nekem nagyon jól jött, hogy raktam el leveseket, pörköltet, sült husikat, húsgombócokat, stb. a mélyhűtőbe. Mondjuk nekem nem segített senki a főzésben (sem), ha neked lesz segítség, akkor aludj, pihenj amennyit csak tudsz, menj el színházba, moziba, kiállításokra stb. mert jó ideig nem lesz rá lehetőséged.
2011. szept. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
nyelvtanulas, joga, sutes/fozes, kezimunka, sajat keszitesu diszek a babaszobaba, sajatkeszitesu ruhak (kotott) stb
2011. szept. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Március elején szültem, január végéig dolgoztam.

Ha eddig nem voltál otthon, hamar elmegy ez az idő

Jössz-mész ide oda, olvasol, tv-n nézel(nyugodtan:-))) és kielszod magad 3 évre előre

2011. szept. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Őszintén mondom, olvass, aludj,sétálj, filmezz, kézimunkázz, vagy bármit sokat!

Később nem igazán lesz rá időd.


Amikor én otthon maradtam az első babánkkal 4 hónapot töltöttem otthon, félig voltunk meg mindennel.

De ahoyg otthon maradtam hamar elkészültünk,bevásároltunk, akkor kétségbe estem én is.

Sokan, sőőőt, rengetegen tanácsolták,hoyg ilyesmikettegyek,mint amit én írtam neked.


Én meg csak legyintettem, "óó,ne mondja nekem senki hoyg ezután nem lesz ezekre időm..."


Hát nincs.

Ha van, akkori s ztuti nem úgy és nem annyi amennyi kéne, így mostmár látom,igazuk volt azoknak akik erre buzdítottak.


Mit nem adnék ha elolvashatnám egyszer az újságokat, ha tudnám használni a varrógépemet, vagy megnézhetnék egy filmet. Vagy egy könyvet...


Pedig már 2,5 éves!

2011. szept. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én júni végén szültem,április elején kész volt minden.

Hogy mit csinálj??? :)))

Bármit,ami csak rólad szól,mert egy időre ez meg fog ám szűnni...

Használd ki ,hogy nyugodtan ülhetsz a wc-n,olvass könyveket,újságokat,lakkozd ki a körmöd,kerítsd elő a barátnőket és menj shoppingolni..jajjjjj,és aludj rengeteget!!!!!


Úr isten...mennyi minden van,amire 15 hónapja nincs időm és néha olyan jó lenne :))))

4 percem van a wc-n és közben még a szemöldököm is szedem,és közel a budihoz a mosógép,még azt is betudom rakni közben..Persze ezalatt a Boci-boci tarkát énekelem az pihenőszékben sírdogáló kicsi csomagnak,akit imádok!!!

2011. szept. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!