Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 10,5 kg-os,11 hónapos babát...

10,5 kg-os,11 hónapos babát még lehet háton hordozni? Vagy már túl nagy?

Figyelt kérdés

Kisfiamról van szó.Nincs hordozókendőnk, de már régóta ki szerettem volna próbálni, most majd lenne rá lehetőségem, szerintetek kipróbáljam, vagy már késő?

Igazából őt már nem nagyon hordoznám, de magam miatt próbálnám ki, mert következő picinek szeretnék majd venni.

Amúgy hogy kell hátra megkötni?:)

Van valami kép a neten,esetleg le tudjátok írni?


2011. szept. 22. 09:19
 1/6 anonim ***** válasza:
kendőbe én már nem raknám,vegyél hordozót
2011. szept. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem bírná a derekad, nekem már 8 kilónál majdnem leszakadt, de hát mindenki más. Próbáld ki! Kendő szerintem sem jó, ha még is megpróbálod, valami masszívabb kenguruval.
2011. szept. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
vegyél inkéább hátihordozót, sokkal jobb!!
2011. szept. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

oké, köszi.

Akkor majd a következőnél kipróbálom:)

2011. szept. 22. 09:50
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia! Az én lányom 17 hós(ma) s még bőven háton hordozom.Igaz ő kicsi 8.5kiló. Én mei taiban(gremese) vagy Babbinkában megyünk ha sétálunk. Youtubén van sok videó:

http://www.youtube.com/watch?v=vHQay2iFHKk&feature=related


Szerntem már ha egyszerübbet akarsz vegyél egy MT-t:) Egyébként ha szakszerűen gondolod akkor nézd meg esetleg a mamami.hu-t vagy a hordozo.hu-t. Mindkét helyen tudnak szakszerű tanásot adni:)

2011. szept. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszi szépen, nagyon hasznosak a videók!

Meg a honlapokat is megnézem:)

A fiamat már nem kötöm magamra, tényleg nehéz, csak ki akartam próbálni milyen lehet egyáltalán.

2011. szept. 23. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!