Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos volt a babám dec.29....

3 hónapos volt a babám dec.29. -én. Lehet őt már kenguruban hordozni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 4. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha jól tartja a fejét, és kellőképp megtámasztja a hátát a kenguru, igen, de csak rövid időre. Bár a véleményem az, h a kenguruk többsége nem egészséges a csípőfejlődés szempontjából (az a jó, ha terpeszben támasztja a lábát, és nem lefelé lógnak, láttam már ilyen kengurut). Ezzel szemben a kötős kenguru vagy a hordozókendő megfelelő szögben támasztja meg a lábát, és kellőképp a hátát is. De ezt sem szabad túlzásba vinni.
2011. jan. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyetertek az elottem szoloval. En sem hasznaltam sokat, 2X, ha jol emlekszem. Egyszer 3 honapos volt, abban vittuk fel a sumegi varba, azutan meg egyszer, mikor kimentunk egy szabadteri programra, ahol nehezkes volt a babakocsit tolni. Sokaig nem maradt benne, mert en is attol tartottam, hogy esetleg nem jo neki, bar a mi kengurunk azert minosegi volt.
2011. jan. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem "babafüggő" is. Az én kisfiam egyáltalán nem tartotta magát még akkor, szinte belecsúszott, hiába vettem szorosabbra és hiába van ráírva, hogy 0+ -os. Kb. 5 hós volt, amikor már tényleg használható volt. Szerintem korábban nem jó használni, ha csak nem muszáj.
2011. jan. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha még nem vetted meg a kengurut, akkor inkább mei-tait (csatos is van) vagy kendőt vegyél. 3 hónapos korától nyugodtan beleteheted.
2011. jan. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!