Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi polár takarót célszerű...

Mennyi polár takarót célszerű beszerezni majd a babának?

Figyelt kérdés

Egy 140*200 cm-es polár takaró már van. Szeretnék emellé valami kisebb méretűt is. Viszont arra gondoltam, hogyha az egyiket esetleg kimosom és ha az nem száradna meg, akkor lenne mindkét méretből (nagyobból, kisebből is) +1 tartalék. Szerintetek ez jó ötlet vagy felesleges?

Köszönöm a normális válaszokat!


2011. szept. 22. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én télre egy nagyobbat a babkocsiba a baba alá és kettő kisebbet takaró gyanánt használtam, szintén babakocsiba. Otthonra nem kellett, mert nagyon meleg a lakás.
2011. szept. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nagyon nagy, vegyél picit is.

Kell a babakocsiba kettő, ha tél van: egy alulra, egy felülre, és kell otthonra is, szerintem jó ha van kettő váltásnak, de nem muszáj.

Vannak pici babaplédek, ezek nincsenek egy méteresek.

2011. szept. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az előttem válaszoló leírt mindent. Teljesen egyetértek vele.
2011. szept. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk 5 db egy rétegű volt és egy darab vastagabb. Utóbbit használtuk a babakocsiban + 1 vékonyabb volt alatta kettéhajtva. A többi 4 folyamatosan használatban volt a lakás különböző pontjain, hogy mindig legyen kéznél, ha kell.

Ami van Nektek, az hatalmas! Nem ajánlom ilyen picikének. Még a babatakarók is hatalmasak lesznek neki. Egyébként ajánlom az IKEA-s polár gyerektakarókat. Színesek, aranyosak és jó minőségűek!

2011. szept. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a választ!
2011. szept. 22. 21:02
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én 4 nagy polár plédet vettem. Ebből egyet 4 részre vágtam, egyet csak ketté, a másik 2 maradt eredeti méretű. A kicsi takarók így ugyan nem voltak baba mintásak, de én úgyis huzatot húztam mindegyikra, ezért nem is látszottak.

2011. szept. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!