Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Amilla-fotó! Van olyan anyuka...

Amilla-fotó! Van olyan anyuka akiket ők, vagy más fotós személyese megkeresett, azzal, hogy hozta a fényképes baba csomagot?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Velem történt az eset, egy úr és egy hölgy a házam előtt állt rejtett számról hívtak, hogy itt állnak a kapuba jöttek, hogy átadják a fényképes baba csomagot. Nos beengedtem őket, és szép lassan kifaggattam őket. A lényeg hogy ők 12.000-ft értékbe a saját házamban készítenek 36 12x10 fotót, de most kell lefoglalnom az időpontot, 5 évre előre! Azt mondták, hogy a Felicitas amit ad kórházi baba csomag abba volt benne az ő sima A/4-es regisztrációs papírjuk is! Nos A felicitás azt mondta nem az ő partnerük ők nem küldenek ki senkit személyesen "házalni"!


Ha valakivel törtét már ilyen vagy ehhez hasonló kérem írja meg!


Köszönöm!


2011. szept. 22. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Velem nem történt ilyen, de be nem engedném őket a házba az tuti. Viszont kaptál tőlük bármilyen papírt, tájékoztatót, amin hivatalosan szerepel a cég neve, címe, telefonszáma, stb? Mert akkor utána lehetne nézni, hogy valóban létezik-e ez a cég, és ha nem, akkor irány a rendőrség.

Ugye nem fizettél nekik semmit?

2011. szept. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Közben utána néztem, ha ugyanazok voltak kint nálad, akiknek fent van a honlapja a neten, akkor nem értem, miért rejtett számról hívtak, hisz a telszámuk a honlapon publikus... viszont sehol sincs feltüntetve, hogy akár a Felicitas-szal, akár más babás céggel kapcsolatban állnának...
2011. szept. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem a védőnő mesélte,hogy ezek NEM a Felicitastól vannak, hanem a többi ilyen kórházban kitölötgetett adatlap alapján kapják meg a nevedet/címedet, de mindig a Felicitasra hivatkoznak a jó ég tudja miért.
2011. szept. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

22:29 vagyok,azt elfelejtettem hozzátenni, hogy szoktak még biztosító cégek is telefonálgatni rendszeresen, meg egyéb szolgáltatók (már nem is emlékszem kik), nem győztem lerázni őket.

Mindegyik mézes mázosan gratulál a babához és marha megértő próbál lenni meg nagyon bizalmaskodik.


Na kb az 5. ilyen telefon után (amikoris azzal hívtak hoyg nem gondoltam-e meg magam a biztosítással kapcsolatban) fogadtam meg,hoyg még 1x ha szülök, ki nem töltök semmiféle papírt,nem kell nekem semmiféle ajándékcsomag a kürházból.

2011. szept. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Nos se névjegy kártyát, de egy tájékoztatót sem adtak át. Ami egyébként furcsa a honlapjukon nekem az, hogy nincs ott (vagy csak én nem találtam)a cég vezetőjének a neve, vagy annak aki a fotókat készíti, mert azért a legtöbb baba fotós oldalon kint van név. Egyébként nagyon kamu "szaga van" az egésznek, de szeretnék utána járni. - Nem hiszem, hogy ez normális dolog. Szerencsére engem eddig nem kerestek sehonnan csak ők.

2011. szept. 23. 02:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is voltak az Amillától. Valódi cég, én sajnos voltam olyan hülye hogy megrendeltem, mert amúgy is akartam volna profi képeket a gyerekekről. Működik a dolog, csak a képek rossz minőségűek, papírképek, ha közelről nézed pöttyös. Egyébként a fotós jó, kedves, jól állította be a gyerekeket. Nekem csak 3 évet kellett lefoglalnom. Most nyáron lett volna a 2. fotózás, de nem tudtunk időpontot egyeztetni a fotóssal, így elmaradt, amit nem is bánok.
2011. szept. 23. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
engem is csomagkedvezményes babafotózással kerestek meg még tavaly. Az ajánlatuk nagyon jó volt, 11 000 Ft a képekért + nagyítás, album, tartó. Már a 4. fotózáson vagyunk túl, az elsőnél kicsit össze kellett hangolódnunk, de azóta minden remekül működik. A fotós srác nagyon jó arc, jól bánik a gyermekeimmel, a képek szépek, nagyon jó minőségűek, az ár pedig maradt, ahogy ígérték. én örülök, hogy megkerestek.
2011. okt. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!