Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki az első baba után könnyen,...

Aki az első baba után könnyen, gyorsan visszafgyott, annak a második után is könnyenment?

Figyelt kérdés

Azt veszem észre hogy akinek két gyereke van azokon gyakrabban marad fent plusz kiló.

Én az első után könnyen gyorsan visszafogytam,ilyen az alkatom nem is kellett érte sokat tennem.


Vajon így fog ez menni a második után is?


2011. okt. 26. 08:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom attól is függ mennyi kg- többletről van szó.


én nem híztam szinte semmit első gyereknél babával mindennel +7 kg.

második babával +11 kg.

itt pl. 52 kg-mal kezdtem a várandósságot és szülés után 2. hónapban már 50 kg voltam.


talán szerencsés testalkat is kell hozzá v. nem tudom mi a siker titka.

2011. okt. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Nem fogyóztam, az eslő gyerek után 2 hónap alatt 48-ra fogytam vissza.(54-el lettem terhes). Második gyerek után ugyanez :( Maradhatott volna egy kis plusz, nem bánnám.
2011. okt. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az első terhességemnél 50-ról 67-re híztam, pár hónap alatt újra 50 lettem. A második terhességemnél dekára pontosan ugyanígy volt, most 7 hónapos a kisfiam, de már nyár eleje óta újra 50 kg vagyok. Én is szeretnék még magamon tudni legalább 10 kg-ot! :)
2011. okt. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3 szülésen vagyok túl (ebből egy ikerszülés), minden szülés után visszanyertem az eredeti alakomat, súlyomat. Én sem vagyok hízékony, de oda is figyelek, figyeltem mindig a terhesség alatt és a szülés után is az étkezésre, mozgásra.
2011. okt. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

En a masodik utan tulsagosan is lefogytam.

Alapban magas vagyok es vekony, elso gyereket varva 25 kilot hiztam, de mind lement kb 3 honap alatt, majd meg 3 kilo. Akkor jott a masodik baba, vele 12 kilot hiztam, ebbol 8 ment le szulessel, a tobbi meg nem is volt feltuno, hogy ott van, akkor is vekony voltam mar.

Nem nagyon foglalkoztam a sulyommal, mert jok voltak a ruhak, nem mertem magam. Csak akkor pislogtam nagyokat, amikor a 2. gyerek 10 honapos lett es mar kifogytam a 36-os cuccokbol, sot, a 34-es XS-es ruhak sem alltak rajtam jol. Akkor alltam merlegre es kiderult, hogy a vekony kori sulyomhoz kepest 8-10 kiloval vagyok kevesebb.

Ennek mar majd egy eve, azota allando jelleggel a sulyomat probalom novelni, mar 6 kilo visszajott.


Nem tudom ki hogyan van vele, de en egesz nap jovok, megyek, intezkedek. Peldaul ma reggel 10 ora korul tudtam leulni enni, konkretan 1 darab vajas kiflit akartam volna enni 2 szelet sonkaval. Megszamoltam: a kifli megkeneset 3 szor kellet megszakitanom a gyerekek miatt, eves kozben pedig szinten haromszor alltam fel, de csak azert haromszor, mert vegul a fel kiflit inkabb menetkozben ettem meg.

Azota 1 darab napolyit ettem es most aludtak el, ha nem ebred meg egyik sem, akkor talan mar ebedelni is kijutok. A delutani/esti evesem, amikor ok ebren vannak szinten a reggelihez hasonlo.

En nem tudom, hogy ilyen korulmenyek kozott hogyan lehetne elhizni.

2011. okt. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát én pont így jártam.

1 gyerek után 3 hónappal már vékonyabb voltam és csinosabb, mint lánykoromban.

2 baba most 8 hónapos , most kezdek alakulni, de még mindig van rajtam olyan 5-6kg felesleg.


Mindkettőt szoptattam/szoptatom

Mindkettőnél 28kg volt a hízás.


35éves múltam.

2 év van a kettő baba között

2011. okt. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Azt hozzáteszem, hogy egy 4250gr-os babát szültem másodjára.

Hasam alig akar visszamenni, pedig tornázom is, szerencsére egy csík sincs rajta.

Remélem 2 hónap és a régi leszek.

2011. okt. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

17kg-t fogytam, és nem állt még meg:( 12kgt híztam a terhességek alatt, a kicsi 9hónapos, a nagy 27hónapos.

És a tököm is tele, hogy nincs egy ronygom se, amit fel tudnék venni:D mert amit ma megveszek, holnap már lötyög:S

Napi 2,5szer eszek, szoptatok, rohangálok, már energiám nem maradnak edzeni fogyózni szedek multivitamint. Remélem, ha elmarad a szoptatás, akkor kicsit tudok majd hízni vagy legalább megáll a fogyás.

2011. okt. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!